AC Milán nechce Gallase

Milanské vedení přiznalo, že je polichoceno zájmem Williama Gallase, který by rád po sezoně opustil Chelsea a zamířil právě tam. Ale vedení také prohlásilo, že nehodlá obránce The Blues po sezoně angažovat.

Gallas, který do Chelsea přišel v roce 2001 za 6.2 milonu liber z Marseille, je důležitou součásti týmu Josého Mourinha.

Ačkoliv odehrál většinu utkání Chelsea v letošní sezoně, není příliš spokojený, a to proto, že většinu utkání odehrál na kraji obrany a William by rád nastupoval na postu stopera.

V poslední době jsou na místě stopera upřednostnění John Terry a Ricardo Carvalho, a proto se začalo spekulovat o Gallasově odchodu. Sám francouzský reprezentant prohlásil, že by rád zamířil do milánského AC, ale vedení Milánu v čele s Ariedo Briedo na to zareagovalo takhle: „Jsme potěšení zájmem Gallase, ale nehodláme uskutečnit jeho přestup."

Jediným týmem, který je zatím ochotný přivést Gallase je Liverpool, který by tak chtěl již v lednu vystužit své obrané řady.

Rafael Benítez přiznal, že by rád do svého týmu přivedl středního obránce. A nyní se mu nabízí Gallas, ale cena nebude rozhodně malá. Benítez má k dispozici přibližně 10 milionů liber.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.