Arnesen hledá talenty

12letý Španěl, dva hráči z Ajaxu, jeden z Borussie Dortmund. Jsou všichni mladí a už mají nakročeno do londýnské Chelsea!

Jmenuje se Nacho Morillo. Jednou toto jméno bude znát celý fotbalový svět. Je mu teprve 12 let a už se o něj pře Betis Sevilla i FC Sevilla. Díky kontaktům nového sportovního ředitele a vrchního skauta Franka Arnesena se do čekacího listu zapojila i Chelsea.

Nacho je nejmladším svěřencem agenta Jorge Vasqueze a zatím kope za klub Cerro del Aguila, ale přirozeným chápáním se má přidat do klubu Sevilla.

Viceprezident Sevilly José Castro řekl jen toto: „Nechci se k tomu vyjadřovat nějak konkrétně, ale v dnešní době má každé dítě svého agenta a to vyjednávání mnohem stěžuje.“

Sevilla už ztratila mladého obránce Antonia Barragana, když přešel do Liverpoolu. „Nejsme moc š?astní z posílání mladých hráčů do Anglie, protože nikdy nedostane dostatečnou kompenzaci za vycvičení hráče. Morillo má před sebou velkou budoucnost.“

Další hráči, které chce CFC s Mourinhem zlákat jsou také ještě mladými teenagery. Duo z Ajaxu John Goossens a Jeffrey Sarpong, stejně jako Nuri Sahin, mladý spoluhráč Tomáše Rosického a Jana Kollera z německé Borussie Dortmund.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.