J. Cole: Zůstávám v Chelsea

Anglický reprezentant Chelsea J. Cole, který v poslední době nedostává v konkurenci, která na jeho místě panuje dostatek příležitostí, ale vyjádřil se ve smyslu, že nehodlá Stamford Bridge opustit.

Odchod třiadvacetiletého záložník z Chelsea, který v neděli proti Liverpoolu nastoupil po dlouhé době v základní sestavě Josého Mourinha, byl předmětem spekulací několika posledních týdnů.

Prohlášení Joe Cola k celé věci bylo jasné: „Odchod z Chelsea není to co chci. Každý trénink je má příležitost, jak bojovat o základní sestavu a jak udělat dojem na trenéra."

Ve některých anglických denících se objevily zprávy, že J. Cole hodlá opustit tým Chelsea, aby se mohl podívat na světový šampionát v Německu a to i přesto, že manager Chelsea Mourinho prohlásil, že v příštím přestupovém období nikam neodejde.

Cole řekl: „Když dostanete šanci, musíte ji využít. Těšil jsem se ze všeho, co jsem v Chelsea udělal. Mám ohromné zážitky, ale  i nějaké frustrující, ale přesto miluji, když jsem součástí tohoto týmu. Mám se ještě co učit, ale cítím, že se můžu dostat ještě na vyšší úroveň."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.