Mladé hvězdičky na SB?

Avram Grant uvedl, že nějaké velké nákupy neplánuje. I přesto jsme vyšťourali koho by případně v kádru uvítal. Poznejte Jonathana de Guzmana a rozlučte se s Lulinhem.

Jonathan de Guzman je dvacetiletý atakující záložník Feyenoordu. Dle zdrojů je Chelsea ochotná za něj v lednu zaplatit až 8 miliónů liber. Jonathan byl Abramovičovi osobně doporučen pánem, který se jmenuje Piet De Visser.

De Visser byl tím, kdo stál za přesunem Franka Arnesena k nám do Chelsea a byl také tím, kdo upozornil oči ze Stamford Bridge na Kaloua, Mikela a Alexe. Holt, když má někdo čuch na hráče…

Mladý Guzman je nyní na pochybách. Jako jamajko – filipínec vyrůstal v Kanadě a ve dvanácti letech ze severní Ameriky odešel. Dnes má před sebou dvě volby, buď reprezentovat Kanadu či Nizozemské Království.

Tak zrovna tohle nám může být upřímně jedno, ale takový mladý, atakující parádně běhající hráč by se hodit mohl. Záleží na tom, jaké plány má Grant s Ballackem. Zároveň musíme dodat, že Grant včera znovu potvrdil, že koupí tři maximálně čtyři hráče a že jedním z nich rozhodně není Lulinha, mladá brazilská hvězda.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.