Lampard: Měli jsme štěstí

Frank Lampard uznal, že bod, který Chelsea v Schalke uhrála je nakonec velkým úspěchem.

Na půdě německého Schalke londýnský klub dokázal udržet nerozhodný stav 0–0. Neinkasoval díky dvou vstřeleným tyčkám z pohledu domácích, kteří byli po celý zápas mnohem aktivnější.

Lampard uznal, že jeho tým mohl být lehce poražen a je také přesvědčen, že se na jejich neprohru podepsala mentální síla týmu.

„Nebyli jsme nejlepší a Schalke mělo šance převážně na konci utkání. Za remízu jsme spokojeni.“

„Myslím, že to něco říká o naší odolnosti a troše štěstí. Nehráli jsme obzvlášť dobře, ale to se stává.

„Toto jsou některé věci, které umí vytvořit skvělý tým, protože každý tým potřebuje mít aspoň trošku štěstí a odolnosti. Nemůžeme hrát vždy skvěle, někdy musíme výsledek prostě vybojovat.“

Mezitím Wayne Bridge prohlásil, že není v obraně stoprocentní. Například poté, co dovolil Geraldu Asamoahovi proniknout do pokutového území. Asistent rozhodčího viděl faul na anglického obránce a namísto aby Asamoah ukončil svou akci, tak pokračoval.

Bridge byl na tváři otlučený po loktech ze strany německého útočníka, který mu dělal potíže během celého utkání. Obránce Albionu se konfliktům snažil co nejvíce předcházet.

„Dostal jsem několik loktů do obličeje, ale nemůžu se o tom s nikým dohadovat, protože to je prostě fotbal,“ řekl. Pomezní rozhodčí ho už několikrát upozornil.“

„Nejhorší věc byla, že on neposlechl. Rozhodl se jít dál a mohl se přitom klidně ohlédnou co se stalo.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.