Kenyon chválí Grantovu Chelsea

Výkonný šéf Chelsea Peter Kenyon si pochvaluje Avrama Granta a jeho pozitivní vliv na celou Chelsea. „Překonal má očekávání."

 I přes řadu překážek a nesrovnalostí v týmu se dokázal společně s hráči zvednout a jeho nynější série je opravdu pozoruhodná. Nejenže dokázal hru více zatraktivnit, ale ukázal také určité znaky zlepšení, které dokládá ona skvělá série 8 vítězných zápasů v řadě.

Izraelec zažil hořkost porážky pouze jednou, proti Man U, a to v době, kdy byl tým v hluboké krizi a teprve se vzpamatovával z odchodu Mourinha.

Kenyon byl nejvíce spojován s odchodem Josého Mourinha a možná právě proto nyní tolik vychvaluje  jeho nástupce.

Kenyon prohlásil: „Avrame, musíš uznat, že jsi překonal lidská očekávání.“

„On dokázal udělat sedm vítězství. Je to skvělé, protože měl proti sobě mnohdy nelehké soupeře.“

„Lidé vám začnou více věřit, když tohle dokážete a když se vám začne více věřit, bude se věřit i celému týmu.“

I přes velmi kladné ohlasy z vedení Chelsea je velmi oblíbenou činností žurnalistů vymýšlení si nových nástupců Avrama Granta, jelikož na začátku jeho působení v pozici hlavního trenéra nikdo nevěřil, že se udrží dlouhodoběji a že nebude pouze chvilkovou náhradou za nějaká velká jména.

Jediné co v současnosti trochu kazí pohled na Avramovy výsledky je fakt že, zatím nemá potřebnou licenci (UEFA Pro Licence) a zatím těží z toho, že mu byla udělena vyjímka.

Hodně se také mluví o variantě, že by se Avram Grant opět vrátil na svůj starý post a vykonával tu samou práci jako za Josého Mourinha. Post trenérské jedničky by převzal Henk ten Cate, který se k týmu připojil teprve před měsícem.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.