Čech: Zase Liverpool? Kuriozita

Petr Čech udržel na Anfield Road čisté konto a jeho Chelsea tak remizovala s Liverpoolem 0:0. V neděli se bude duel opakovat v rámci 8. kola Premier league.

„Něco podobného jsem dosud nezažil,“ řekl Petr Čech pro své oficiální stránky s tím, že podobnou situaci by přirovnal ke kuriozitě. S Liverpoolem se totiž střetneme v jednom týdnu dvakrát.

„Nic extra příjemného to není, ale ty zápasy odehrát musíme. Je to takové pokračování z loňska, kdy jsme se s Liverpoolem střetli dohromady pětkrát. Vzdáleně se to blíží k situaci z Blšan. Tam jsme v létě 2000 hráli dvakrát po sobě s Olomoucí Intertoto pohár a brzy nato jsme se se stejným soupeřem potkali i v lize. Tuším, že to tenkrát bylo druhé kolo…,“ pokračuje na stránkách petr-cech.cz.

A jak se dívá na předešlý duel v Lize mistrů? „Hrálo se ve velkém tempu, ve skvělé atmosféře. Výsledná remíza je asi férovým vyjádřením na hřišti. Já osobně měl nejvíce práce s centry, kterých bylo v průběhu duelu požehnaně,“ řekl.

A jak se staví k neděli? „Budeme hrát na vítězství, ale případná remíza pro nás nebude žádnou dramatickou událostí. V tabulce máme dost velký náskok, a tak bod získaný v souboji s přímým rivalem pro nás nebude ztrátou,“ dodal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.