Grant spokojen s hrou Chelsea

Avram Grant je nadšený se stylem, který Chelsea hrála v utkání s Wiganem, ale uznává, že mohla hrát mnohem kvalitněji.

Blues dominovali hlavně v prvním poločase. Branky v druhé desetiminutovce zápasu v podání Lamparda a Bellettiho znamenaly, že londýnský klub zvítězil na půdě Wiganu a navýšil vítěznou šňůru v lize na čtyři zápasy.

Fotbalisté Chelsea vydrželi v druhé půli všechny útočné snahy Wiganu a Grant si je určitě vědom, že jeho tým získal tři důležité body.

„Jsem spokojený se stylem hry, který jsme hráli. Byl to spolehlivý útočný fotbal. Dali jsme dvě branky, ale mohli jsme jich dát mnohem víc,“ řekl Grant pro Sky Sports.

„Nebyli jsme na hřišti sami. Wigan potřebuje body a jejich bojovnost byla opravdu velká, ale my jsme hráli lépe a proto jsme také vyhráli.“

Chelsea se za poslední týmy zlepšuje, ale Grant znovu zopakoval, že chce aby jeho svěřenci zůstali na vítězné vlně a hráli fotbal více do stran.

„Náš pokrok je kvalitní, ale nevím, jak daleko na tom jsme. Můžeme hrát určitě lépe,“ vysvětluje izraelský kouč.

„Je důležité, že jsme vyhráli, ale cestou, kterou jsme k tomu vítězství šli, je také důležitá.“

Chelsea ztrácí na první místo anglické ligy pouhé tři body poté, co se víkendový boj o první příčku mezi Man United a Arsenalem skončil 2–2.

„Pro tuto chvíli je to dobrý výsledek, ale v cestě boji o titul jsme ztratili hodně bodů na začátku sezóny.“

Chelsea se utká ve čtvrtfinále Carling Cupu s Liverpoolem a Grant by ho se svými svěřenci chtěl vyhrát.

„Carling Cup není FA Cup, Liga Mistrů nebo Premier League. Je jedno jaké utkání Chelsea hraje, třebaže hraje i přátelské, ale vždy chce vyhrát.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.