LM: Mourinho and Benitez

Liverpool před zápasem prohlašoval, že ví, jak porazit Chelsea, ale ve středečním utkání Ligy mistrů jako by to zapomněl. Co na to trenéři obou celků? + HODNOCENÍ HRÁČŮ CFC!

„Zápas byl velice vyrovnaný a myslím si, že to byl dobrý zapas,“ řekl Jose Mourinho. Spokojený je s bodem, který vezou od obhájce titulu, ale už ne tak spokojen s provedením hry.

Ve stredu hřište nebylo moc volného prostoru ke hraní. Někdy Liverpool hraje s Garciou těsne za útočníky, ale tentokrát hráli se třemi hráči uprostřed pole, takže bylo těžké se dostat přes střed hřiště. To samé musím říct o nás s Lampardem, Essienem a Makelelem. Ve středu to bylo pro oba týmy těžké něco vymyslet a uhrát, protože obě strany neměli dostatek času. A pak je tu přímočará hra Crouche, jedni fanoušci to mají rádi, jiní zase ne. Neexistuje otázka jestli to máme rádi my, vždycky musíme ubránit jakéhokoliv útočníka a s Carvalhem a Terrym jsme to zvládli perfektně," dodal manager Chelsea.

Rafael Benitez si taktéž myslí, že zápas byl velice dobrý, oba týmy hrály na vítězství. „Sudí chyboval, nedpískal totiž penaltu po ruce Gallase v pokutovém území. To bylo rozhodnutí, které stálo mezi Liverpoolem a výhrou,“ řekl Benitez.

„Měli jsme dobrý plán, hráli jsme ve vysokém tempu a tlačili Chelsea na její polovinu, myslím si, že jsme byli lepší než Chelsea,“ pokra­čuje.

Rafael Benitez po shlédnutí videozáznamu byl stále přesvědčen, že jeho týmu bylo ze strany sudího De Michelise ukřivděno. Jose Mourinho, který shlédl ten samý videozáznam se odmítl k tomu vyjádřit.

Remíza na Anfield Road ponechala CFC na druhé příčce za Liverpoolem, oba týmy mají shodný počet bodů a to čtyři.

HODNOCENÍ HRÁČŮ CHELSEA PODLE DENÍKU THE SUN
Petr Čech – 7
Paulo Ferreira – 6
John Terry – 8
Ricardo Carvalho – 7
William Gallas – 8
Claude Makelele – 8
Michael Essien – 6
Frank Lampard – 7
Arjen Robben – 6
Damien Duff – 6
Didier Drogba – 7
SUBS:
Wright-Phillips – 6
Hernán Crespo – 6
Robert Huth – 5

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.