Chelsea 4:3 Leicester

OVER LAND AND.. LEICESTER! Napínavé klání s Leicesterem jako za starých časů! Sedm gólů, šest a půl tisíce hostů a znovuzrození Chelsea. Drama jak od Shakespeara…  

První gól dostal Cudicini velice brzy. McAuley se po centru do brány bezpečně trefil a Cudicini nevěřícně kroutil hlavou. Chelsea musela přidat. Sidwell bránu přestřelil, Pizzarova rána z 25 yardů nezaznamenala větší úspěch.

Pak už přišla rychlá kombinace borců v modrém. Belletti vyslal míč do pokutového území, jeho přetažený centr Sinclair vrátil zpět a Lampard celou akci završil gólem, peckou z dvanácti yardů.

Devět minut později proběhla skoro ta samá situace a Lampard zařídil Chelsea vedení. Na radování bylo však brzy. Během druhého poločasu držel při životě hosty jen Fulop. Několik šancí vychytal a dal tak Leicesteru šanci…

Šedesátá devátá minuta a Carlo si vybral svoji chvilku. O gól se postarali střídající Campbell a Porter. Hostům to dodalo odvahy a pustili se do našeho vycházkového výběru. Někde před očima měli nápis Wembley a byli jak smyslů zbavení.

V 87. minutě už každý fanoušek nervózně podupával a akce se ujal ukrajinský hošík Sheva. Obehrál McAuleyho a jeho střela, světe, div se, zapadla za Fulopova záda. Tak fajn, remíza, aspoň něco jsme z toho vytřískali.

Nikdo už nečekal zázrak. Ale Frankie byl jiného názoru. Dal svůj třetí, náš vítězný, gól a my se tak probojovali do osmičky nejlepších týmu v Carling Cupu. Uff, to Vám spadl kámen ze srdce, že jo?

Chelsea 4:3 Leicester City
Stamford Bridge (40 037 diváků)

Branky: 20., 29. a 90. Lampard, 87. Ševčenko – 6. McAuley, 69. Campbell, 74. Cort

Chelsea: Cudicini – Belletti, Alex, Ben Haim (80. Essien), Ferreira (52. Malouda) – Wright-Phillips, Sidwell, Lampard, Sinclair (78. Kalou) – Ševčenko, Pizarro.

Leicester: Fulop – Stearman, McAuley, N’Gotty, Kisnorbo – Sheehan, Newton (60. Porter), Chambers, Kenton – Cort, Fryatt (62. Campbell).

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.