Barcelona Ronaldinha neprodá!

Barcelona znovu zdůraznila, že Ronaldinho není na prodej, poté, co se opět objevily spekulace o jeho budoucnosti.

V novinách se píše, že Chelsea a AC Milán jsou ochotni zaplatit 70 milionů liber ke zlákání brazilského špílmachera přes lednové přestupové období.

Ronaldinho má potíže se vstupem do nové sezony a dokonce jej vlastní fanoušci zesměšňovali v zápase proti Almerii, ve kterém katalánský klub zvítězil 2–0.

Kapitán Charles Puyol ihned začal svého spoluhráče bránit, ale i to nedokázalo zabránit novinářům ke kritizování brazilcova výkonu.

I přes tyto dočasné problémy brazilské hvězdy Barcelona prohlašuje, že nemá v úmyslu prodat tohoto velmi kvalitního záložníka.

Viceprezident klubu Ferran Soriano ubezpečil všechny fanoušky klubu: „Ronaldinho není na prodej ani v zimě, ani v létě.“

„Každého jednou postihnou nějaké problémy, takže určitě nemůžou být ve své optimální kondici, ale nikdy by nás nenapadlo, abychom jej prodali.“

Mezitím sportovní ředitel AC Milán Ariedo Braida ukončil všechny zvěsti o tom, že klub by měl příští rok za brazilce zaplatit enormní sumu.

„Tato zpráva je jednoduše pošetilost a k tomuto tématu se dál nebudeme vracet a zbytečně tak plýtvat čas,“ řekl Braida pro rozhlasovou stanici Ona FM.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.