Grant: Lampard je stále lepší a lepší.

Trenér Chelsea Avram Grant chválí Lampardovi současné výkony, vyzdvihuje jeho formu a to všechno v dobách, kdy se spekuluje o budoucnosti našeho záložníka na Stamford Bridge.

Bývalý hráč West Hamu ještě sám neví, zda smlouvu prodlouží. Je zde totiž stále větší zájem o jeho osobu, a proto zůstává otázkou, zda po lednovém přestupovém termínu bude stále oblékat modrý dres londýnské Chelsea.

Avram Grant:" Frankova hra je lepší než v minulých zápasech. On je hráč se skvělým přehledem a v minulých třech zápasech nám to všem ukázal. Jeho asistence byly skutečně úžasné."

" Je pro nás velmi důležitý. Jeho nahrávky jsou precizní, což neukázal jenom v zápase proti Manchesteru City,ale také proti Middlesbroughu nebo Schalke. Skvěle jsme rozdávali míče a on je vždy velice chytrý a připravuje dobré příležitosti pro spoluhráče."

Lampard byl potěšen obojím, jak jeho, tak týmovým výkonem. " Jsme pěkně rozstřílení. Všichni jsme ukázali co dovedeme. Na Stamford Bridge jsme ukázali jaké to je, když máme skutečnou formu."

„Nyní se opravdu cítím ve formě.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.