Preview: Chelsea vs. Leicester

Po přesvědčivé výhře v Hullu čeká Chelsea čtvrté kolo Carling Cupu. Proti Leicesteru City navíc nastoupí doma, takže něco jiného než výhru domácích při jejich současné formě očekává málokdo.

Blues vyhráli posledních pět zápasů v řadě a manažer Avram Grant se po nepříjemném začátku těší oblibě fanoušků. Zvláště při demolici Manchesteru City každé modré srdce zaplesalo a fanoušci doufají, že pár gólů jejich tým přidá i proti Leicesteru.

U Foxes je letos také pěkný zmatek, hlavně co se týče manažerského křesla. Martin Allen byl u týmu jen krátce, než dostal padáka, pak na jeho místo nastoupil Gary Megson. Jenže tomu nabídl práci Bolton a po necelém měsíci se opět shání nový manažer.

Prozatímním koučem je Frank Burrows. Pokud by proti Chelsea jeho tým překvapil, pravděpodobně by u kormidla zůstal natrvalo, zvláště po přesvědčivé víkendové výhře nad Barnsley 2–0.„Prodali jsme všechny naše lístky a po hráčích budu chtít takový výkon, na který budou po zápase fanoušci, klub, ale i oni sami, hrdí,“ stanovil si Burrows cíle před náročným utkáním.

Leicester už v letošním Carling Cupu jednou překvapit dokázal, Aston Villu porazil na jejím vlastním hřišti 1–0. Teď se ale bude muset vypořádat se značnými absencemi. Těsně před zápasem se rozhodne, zda zdravotní problémy pustí do hry Jamese Wesolowskiho a Iaina Humea. Víkendový duel zmeškal i kapitán Stephen Clemence a nad jeho účastí v zápase se také vznáší tuna otazníků.

Možná sestava Leicesteru: Fulop – Kisnorbo, N'Gotty, McAuley, Stearman – Hume, Newton, Chambers, Sheehan – Fryatt, John.

U Chelsea je situace mnohem jasnější. Mimo hru jsou stále Terry, A. Cole a Ballack. Přesto asi Avram Grant nenasadí to nejlepší, co má k dispozici, a přednost dá hráčům, kteří toho jinak tolik nenahrají.

Možná sestava Chelsea: Cudicini – Belletti, Carvalho, Ben Haim, Ferreira – Sidwell, Mikel, Wright-Phillips, Sinclair – Pizarro, Ševčenko.

Hráč, kterého se vyplatí sledovat: Andrej Ševčenko
Tip redaktora: 3–0
Chelsea – Leicester City
Stadion: Stamford Bridge
Výkop: 31.10.2007 20:45 SEČ

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.