Co nám přinesl tento týden aneb Chelsea jde nahoru.

Poslední dny byly velice zajímavé, neuškodí tedy si je trochu shrnout a zrekapitulovat.

 Didier Drogba chce pryč:

Didier Drogba naprosto nesmyslně prohlásil, že chce z Chelsea odejít. Ach jo, blbější období si snad ani vybrat nemohl. Ve chvíli, kdy se Chelsea zvedá ode dna, tak její největší hvězda prohlásí, že chce odejít. Možná by to nebylo tak hrozné, jenže přestupové okýnko je ještě poměrně v nedohlednu. To však Drogbovi nevadí, ba dokonce se mu ještě povedlo nasadit celé situaci korunu tím, že prohlásil, že chtěl každé léto odejít a v Chelsea byl proti své vůli.

Didier Drogba se omlouvá:

Didier Drogba se na tiskové konferenci veřejně omlouvá za svá slova a prohlašuje, že v Chelsea dokončí tuto sezónu a poté zasedne s vedením a bude řešit svou další budoucnost v klubu.

Nabídky:
Lyon (Francie)
Inter Milan (Itálie)
AC Milan (Itálie)
Real Madrid (Španělsko)
A tak dále…
Chelsea a zranění:

Chelsea v poslední době trápí vlastně jen dvě zranění a obě dvě v obranné řadě. Prvním ze zraněných je A.Cole, s tím to však nevypadá příliš růžově. Nás může jen těšit, že na jeho postu pracuje velmi dobře Paulo Ferreira. John Terry je tím druhým zraněným, jeho zranění nevypadala zas až tak vážně ale nejnovější informace dokonce hovoří o tom, že až měsíc nebude schopen tréninku. Ale jak známe Johna, za dva týdny ho máme zpět. Ještě můžeme zmínit Wayna Bridge, který sice v základní jedenáctce hrál už ani nepamatuju kdy, ale i přesto patří mezi skvělé obránce a byl by jistě dobrou náhradou za již zminovaného A.Colea.

Ó bože, samozřejmě, jak jsem mohl zapomenout. Chybí také Míša Ballack, holt „MR.Invisible“.

Chelsea a Champions League.

Chelsea se po vítězství nad Schalke dostala do čela tabulky, které vládne s přehledem a postup má tedy ve svých rukou, konec konců tak jak jsme zvyklí.

Tabulka:
1.Chelsea 7bodů
2.Rosenborg 4body (s Chelsea hrála venku)
3.Valencie 3body (s Chelsea hrála doma)
4.Schalke 3body (s Chelsea hrálo venku)
Chelsea a Petr Čech:

Petr Čech už 4 zápasy v lize za sebou nedostal gól a jeho jistota klubu velmi svědčí. Petr Čech včera oslavil svůj 100. zápas v Premier League a jak jinak než nulou. Jeho letošní forma jde zápas od zápasu nahoru a Petr Čech tak přiživuje svou naději na zisk Zlatého míče.

Chelsea a výsledky:

Tak tahle hlavní disciplína jde Chelsea opět skvěle, nejenže vyhrála pět zápasů v řadě, ale začíná také hrát více na krásu, což bylo za Mourinha v posledních měsících naprosto nemyslitelné. Avram Grant byl terčem posměšků a narážek, on se však, jak praví přísloví: ,, ty po mě kamenem, já po tobě chlebem", odvděčil fandům Chelsea pohledným fotbalem a hezkými góly. Jeho zatím poslední zápas ve funkci byl opravdu lahůdkový, nejenže porazil třetí tým anglické ligy, ale on jej dokonce dokonale ztrapnil. Výkon Manchesteru City byl v první půli dobrý, v té druhé už ale katastrofální a za výsledek 6:0 mohou být hosté velmi rádi. Tak mě napadá, že José Mourinho byl v posledních měsících „Special one“ jenom proto, protože to o sobě říkal a Avram Grant začíná být „Special one“, protože pro to něco dělá. Promiň José.

Lampardův odchod:

Prosím, dovolte mi trochu spekulací, konec konců, co jiného než spekulace to mohou být. Frank se se mnou potom, co jsem jej nezvolil jako svého nejoblíbenějšího hráče Chelsea, bůhví proč nebaví. Frank Lampard by údajně měl odejít do Juventusu a londýnské Chelsea by za něj mělo údajně stačit pouhopouhých 10mil.liber, což by bylo ještě méně než kolik Chelsea zaplatila za Tiaga Mendese. Navíc Lampard v nedávném rozhovoru prosí Drogbu, aby v Chelsea zůstal a prodloužil s ní smlouvu, což bych chápal pouze za předpokladu že prodloužit se chystá také Frank Lampard. Navíc Lamps má v posledních dnech formu a vrací se do pohody. Kapitánská páska mu sluší a podle všecho mu také svědčí a to je přesně to, co od Franka potřebujeme.

Jen tak dál Chelsea. We love You.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.