CHELSEA 6:0 MAN CITY

Je nám líto, pane Erikssone, můžete překvapit, na Stamford Bridge už se ale vícekrát neodvažujte, nebo dostanete ještě více aneb jak se Citizens se zlou potáceli po našem hřišti.  

Manchester City a jejich hymna Blue Moon jsou postrachem letošní Premier League. Jejich nový trenér Sven je vyšvihl k naprosto nevídaným výkonům. Citizens přijeli i k nám a mnozí z nás se báli. Nebylo by pěkné při ne zrovna super formě týmu prohrát s ManCity a propadnout níže ze svého krutě dobytého sedmého místa, není – liž pravda?

Naštěstí pro nás, ani jeden z hostů dnes neměl „svůj den“. O to více obrana a hlavně brankář. Micah Richards, ten diamant mladé Anglie. Kolikrát dnes dokázal odkopnout míč, aby něco nezvoral? Spočítali byste to na jedné ruce, nebo možná byste tu ruku ani nepotřebovali.

Chelsea předvedla ofenzivní festival. City byli zastrašeni a naši beci atakovali a bránili na kraji JEJICH pokutového území. A když už se někomu podařilo uniknout, byl tu Lampard a jeho pas na rychle běhajícího Drogbu, či Coleův taneček okolo postranní čáry. Nechyběli ani dělovky z kopaček Lamparda a Essiena.

Čert ví, jestli City byli tak strašní nebo my tak dobří. Po dlouhé době jsme ale opravdu útočili a pořádně si potrénovali. Hosté ani nepochopili, že jestli chtějí něco zkusit, musí po stranách. Sedmdesát minut to zkoušeli středem, kde se jim vždy Essien akorát vysmál.

Vracíme se zpátky do hry, útočíme i když máme několik gólů již na účtu. To tu dlouho nebylo. Že by byl Grant nakonec terno? Přinejmenším tohle se opravdu povedlo.

Chelsea 6:0 Manchester City
Stamford Bridge (41 883 diváků)

Branky: 16. Essien, 30. a 55. Drogba, 60. J. Cole, 75. Kalou, 90 Ševčenko

Chelsea: Čech – Belletti, Alex, Carvalho, Ferreira – Mikel, Essien, Lampard © – J. Cole (67. Ševčenko), Kalou, Drogba (79. Pizarro).

Man City: Hart – Čorluka, Dunne ©, Richards, Garrido – Ireland (62. Vassell), Johnson, Hamann (62. Ball), Petrov – Elano (72. Bianchi), Samaras.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.