SEKCE PROFILY POD LEŠENÍM

Jak jistě víte, naše redakce by se pro Vás, tedy pro čtenáře, nejraději rozkrájela. Proto pro Vás postupně připravujeme nové profily všech hráčů. Kdo přišel na řadu první?

Tank s číslem 33 a krycím jménem Alex

Tank supertěžké třídy se po sáhodlouhých problémech s pracovním povolením dostal do Londýna a může oblékat dres Chelsea. Problém je, že obr, při jehož přímém kopu byste rozhodně nechtěli stát ve zdi, bude muset hodně bojovat, aby se dostal do základní sestavy.

Karbaník John Obi Mikel

Říká se, že každý tým potřebuje provokatéra. Hráče, klterý neustále hecuje spoluhráče, rýpe do protihráčů a prostě celkově si nedá pokoj. Voilá, tu máte Johna Obi Mikela.

Africký Henry budoucnosti

Svým stylem může někomu připomínat Thierryho Henryho, svůj vzor, v začátcích kariéry. Zlí jazykové tvrdí, že neumí zakončovat a i na svůj věk je bláhově naivní. Salomon Kalou ale už několikrát prokázal, jakýže potenciál to v něm dřímá. Jen ho vypiplat.

Černá hvězda Michael Essien

Základní obratel našeho týmu, mícha naší zálohy. Kontroverzní přestup, kontroverzní osoba oblíbená naším bývalým kontroverzním trenérem. Michael Essien skrývá mnohá tajemství a jako hráč nás nikdy nepřestane překvapovat.

Zaujali Vás úvodníky? Tak neváhajte a pospíchejte do profilů. Čekají tam příběhy Vašich oblíbenců. V nejbližší době se těště na další čtyřku!

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.