Čech:Grant zavře pusu všem pochybovačům

Po vítězství proti Middlesbroughu brankář londýnské Chelsea Petr Čech věří, že nový manager Chelsea Avram Grant zavře pusu všem pochybovačům.

Petr Čech řekl: "V posledních čtyřech zápasech jsme měli velmi dobré výsledky. Jako hráč se musíš co nejrychleji přizpůsobit změnám. My jsme samozřejmě také trochu toho času potřebovali, ale teď si myslím, že už jsme připraveni a všechno jsme zvládli velice rychle. Teď už je naše hra jen lepší a lepší.

"Každý jsme jiný, ale pro mě osobně je každá taková změna velmi obtížná a těžko si zvykám. Ale nejdůležitější je tým a ty musíš pracovat tak, aby jsi týmu vždy odevzdal sto procent toho co v tobě je.

"My se snažíme našemu novému kouči pomáhat a chceme mu práci s námi usnadňovat, aby tak mohl podávat ty nejlepší výsledky, protože pro tým je vždy nejdůležitější koncentrace. Najednou, když měníš všechno, na čem jsi mnoho let pracoval a všechno, co bylo úspěšné, je to šok.

„Potřebujeme ještě trochu času, abychom se pokusili zapomenout na to co se stalo a zkusit se koncentrovat na náš fotbal. Zápasy následují velmi rychle po sobě, není čas myslet na něco jiného.“

Petr Čech jde opravdu nahoru, konec konců jako celá Chelsea. Ve svých posledních 5 zápasech inkasoval pouhý jeden gól a to proti Valencii v Lize Mistrů, kde ale nakonec Chelsea dokázala vývoj otočit a od té doby Petr Čech nemusel míč ze své brány vytahovat ani v lize ani při reprezentační přestávce (možná leda na tréninku).

DENÍČEK PETRA ČECHA
Hotovo:
Fulham= 90 min
Bolton= 90 min
Middlesbrough= 90 min
Ještě mě čeká:
Man.City= 90 min
Wigan= 90 min
Everton= 90 min
Derby= 90 min
West Ham= 90 min
Sunderland= 90 min

! Arsenal ! = 90 min Nezapomenout: Chytiti Rosovi penaltu.

Blackburn= 90 min (Proti tomuto soupeři musel před dvěmi lety hájit svůj útok na rekord dokonce proti penaltě, kterou tehdy bravůrně zlikvidoval a mohl se radovat, dnes by mu to však nestačilo, a opět se sem vloudilo trochu tajemna, protože pokud si vzpomenete na zápas proti Manchesteru United, kdy v 90 min kopal Saha penaltu, tak vám jen řeknu, že kdyby ji Péťa chytil, měl už by v tomto zápase rekord jasný, takhle musí ještě bojovat 35 min , mno uvidíme.)

A potom si zajdu s Maxem (pes – pozn. redakce) na procházku.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.