NEW: Redakční názorník+ soutěž o ceny.

Jak jste si již mohli všimnout, chelsea-fc.cz se v posledních měsících vyvíjí čím dál tím více kupředu a všichni v redakci doufáme, že jste s těmito kroky spokojeni.

Náš a koneckonců i Váš web doznal velkých změn, a to ať už jde o grafické ztvárnění stránek, nebo také co se týče obsahu.

Největší změnou je vzhled „základní grafiky“ , která dostala moderní design. Přidali jsme pro vás Tipovačku, kde můžete zkoušet své štěstí a testovat své fotbalové znalosti, také máte možnost zhlédnout góly z uplynulých utkání. Snažíme se pro vás pracovat jak nejlépe to jde, spousta lidí z redakce věnuje těmto stránkám a tedy i Vám všechen volný čas.

Poslední novinkou, kterou jsme vám předvedli, byl Chat, ale všichni v redakci chceme jít ještě dál a ještě se zlepšovat, a proto pro Vás máme novinku, která už delší dobu vznikala v našich hlavách a teď nastal čas Vám tento nápad představit.

Jedná se o takzvaný, „Redakční názorník“. Princip je jednoduchý, Vy se ptáte,my odpovídáme.

Chcete vědět, co si myslíme o formě Arsenalu, odchodu Mourinha či jestli jsme proto, aby Didier Drogba odešel za pěkně mastnou sumičku? Prostě ptejte se na všechno.

Dotazy budeme sbírat a každý čtvrtek na ně dostanete odpovědi. + Budou vybrány 3 nejlepší dotazy a jejich autoři se mohou těšit na odměnu od chelsea-fc.cz, co to bude se dovíte už ve čtvrtek, kdy se rozjíždí první kolo.

Tenhle týden se budete ptát:
Katky
Sajmonna
FairCopa
Terryho.
Své dotazy piště na: faircop@chelsea-fc.cz

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.