Essien hlásí návrat.

Už proti Middlesbroughu by se měl vrátit náš nejuniverzálnější hráč, Michael Essien.

„Byl jsem pár zápasů mimo kvůli zranění, ale teď jsem opět fit a v pohodě a doufám, že mi to tak vydrží.“

To, že by se měl Essien vrátit už na následující zápas, je jistě skvělá zpráva a potěší všechny fanoušky Chelsea, pravdou však je také to, že tohle je asi jediný důvod k radosti, který může fanda Chelsea v těchto hodinách mít, (pokud se ovšem nejedná o čechy, jelikož ti si asi postup na Euro 08 vychutnávají, ale doufejme, že na další Euro už postoupíme i se Slováky).

Chelsea je v současnosti jeden velký článek, někdy pěkná pasáž a někdy se holt musíte prokousat přes to méně záživné. A to nemluvím o otaznících a vykřičnících, protože těmi se to v modré šatně jen hemží…

! Didie Drogba, údajně chce opustit Chelsea, (viz.Terryho článek)

! Ashley Cole, hráč s velkým klidem a rozhledem se zranil v reprezentačním utkání a bude zřejmě chybět až 3 měsíce.

? John Terry a jeho koleno, kapitán Albionu nenastoupil proti Rusku a visí nad ním obrovský otazník.

! John Obi Mikel, vypršel mu trest za červenou kartu, kterou dostal v zápase proti Manchesteru, může tedy nastoupit už proti Boru.

? Frank Lampard, pokud by nenastoupil J.T. měl by mít kapitánku on, ale podle jeho výkonu v zápase proti Estonsku, zřejmě ještě není v optimální pohodě a navíc proti Rusku odehrál jen pár minut.

Můžeme se však těšit na Ten Cateho, který se proti Boru představí jak fanouškům Chelsea, tak vlastně všem fandům Premier League.

Připravujeme článek o Didierovi: „V Chelsea se něco pokazilo. V kabině je atmosféra na bodu mrazu, protože víme co se stalo a kdo je za odchodem Josého“ řekl africký utočník ve službách londýnské Chelsea.": Již brzy.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.