Mourinhův projev

Mourinho si chce zuby nehty udržet svého hráče Scotta Parkera. 24letého středopolaře, který byl koupen jako výpomoc Lampardovi a Makelelemu.

„Miluje klub, miluje hráče, miluje všechno okolo Chelsea. Chce hrát víc. Jak jsem řekl i jemu, je to skvělý hráč, ale v této chvíli vypadá Makelele nezničitelně,“ říká portugalský kouč a k tomu dodává: "Bud'je schopný zůstat nebo je připraven odejít.

Jestli je schopný zůstat, tak je to skvělé pro Chelsea, protože to je bezvadnej kluk a dobrej hráč. Jestli je připraven k odchodu a chce jen hrát a hrát a hrát, pak se nad tím musíme zamyslet. Chtěl bych ho udržet, ale já hráče chápu, my všichni hráče chápeme."

Dále se vyjádřil k hostování Crespa v AC Milán, který si zahraje finále Ligy Mistrů: " Čas, kdy Chelsea usnadňovala život jiným klubům, skončil, pokud AC Milán chce dobrého útočníka na hostování, musí za?ukat na jiné dveře, protože dohody pro další kluby s Chelsea právě skončily. Takže jestli někdo chce dobrého hráče Chelsea, musí zaplatit tou samou cestou, jako se platí ostatním. Takže doufám, že Crespo se dneska hezky trefí."

Na otázku, jaké jsou další možnosti kupování a prodávání hráčů, odpovídá:"Nebojím se, protože mám svůj tým, svojí skupinu. Neztratíme hráče, pokud nebudeme chtít. Takže když se kouknu na sílu svého týmu, mé skupiny, budeme mít ty samé hráče. Nebojím se, protože každý hráč chce zůstat, jsou štastní, mají dobou smlouvu, chtějí zůstat pospolu a to je pro mě nejdůležitější.

Minulý rok jsem se bál, protože bylo hodně práce, ale letos je to v pohodě, máme všechno ve svých rukou a v tomto smyslu budeme mít krásné léto."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.