Ballack chce zůstat v Chelsea až do konce.

Michael Ballack se pomalu ale jistě dostává ze zdravotních potíží, které měl v posledních měsících a už pomalu začíná pomýšlet na své klubové povinnosti.

Je mu 31, za svůj modrý klub toho nestihl odehrát zas tolik, abychom ho mohli považovat za ikonu tohoto klubu, to chce však Ballack změnit a dát vše do toho, aby jeho život nebyl spojován jen s Bayernem, z kterého do Londýna přišel.

,,Cítím se tady neskutečně dobře a velmi rád bych ukončil kariéru právě v Chelsea."

Trochu tak naboural všechny dohady o jeho možném odchodu do Realu Madrid.

Michael Ballack už pomalu začíná sbírat síly pro návrat do jedné z nejlepších lig světa a dle prohlášení nového kouče Chelsea, by nemusel být problém zapracovat jej do sestavy, pokud jeho forma dosáhne požadované úrovně.

Jedno z dalších přání Michaela je také to, aby další modrý válečník Didier Drogba zůstal v Chelsea a pomohl tak „Blues“ k dalším trofejím a úspěchům.

„Didier měl s Josém skvělý a velice pevný vztah a to co se stalo v uplynulých měsících, ho poznamenalo, ale jsem velice rád, že všechny spekulace které kolem něj a jeho možného odchodu byly, zmizely a on sám zůstává věrný a pracuje nesmírně svědomitě a skvěle. José by na něj mohl být pyšný.“

Didier Drogba se k tomuto vyjádřil:„Chelsea je můj dnešní osud.“

„Nechystám se do budoucna odcházet. AC Milán? Proč ne je to skvělý klub. Ale já patřím Chelsea.“

Tak to byly názory hráčů z pole a co takhle názor člověka, který je při každém gólu Didiera či Ballacka (ach jak už je to dávno) nesmírně blízko a přitom tak daleko. Člověk, který většinou na oslavy svých spoluhráčů kouká jen z povzdálí, člověk který je stejně modrý jako ostatní a přitom na hřiště přichází oblečen trošku jinak. Uhodli jste? Určitě ano, je to Petr Čech.

„Bylo velmi těžké přestát to co se po odchodu Josého Mourinha kolem Chelsea strhlo. Ale teď se zdá, že jde všechno dobře a my míříme do nové, lepší éry.“

Petr Čech věří v to, že poslední dvě nesmírně cenná vítězství na půdě soupeřů pozvednou celou Chelsea a ta se opět stane postrachem soupeřů, stejně tak, jako tomu bylo za dob Mourinha.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.