Výměna Franka za Franka?

Chelsea údajně nabídla trenéru Barcelony Franku Rijkaardovi, aby se stal manažerem londýnského klubu. Inter Milán je připraven nabídnout smlouvu záložníkovi Franku Lampardovi a prohlašuje, že ho chce přes přestupní období na San Siro přivést.

Odejde Frank Lampard?

Inter je jeden z několika týmů, kteří se vážně zajímají o záložníka Franka Lamparda, se kterým klub ještě dosud vyjednává novou smlouvu. O Franka se převážně zajímají italské kluby.

Lampard vždy tvrdil, že je v Chelsea šťastný a chtěl by zde ukončit i kariéru, ale odchod Josého Mourinha určitě udělal v jeho mysli velkou čáru přes rozpočet.

Mourinho byl pro Lamparda velkým charakterem a některé kluby, které se o Franka zajímají, věří, že Frank v příštím přestupném období opustí Stamford Bridge jako to udělal portugalský trenér.

Jestliže se přece Lampard rozhodne odejít do Barcelony, bude to pro něj správná volba. Ale také Inter chce vyměnit neúspěšného Patrika Vieiru a Lampard by jim přišel vhod.

Přijde Frank Rijkaard?

Podle posledních zpráv byl Frank Rijkaard spojován s přestupem do londýnského celku, kde by měl zastávat funkci manažera klubu, zatímco Avram Grant by se vrátil zpět a plnit funkci fotbalového ředitele klubu.

Rijkaard dostal u Barcelony ultimátum. Pokud do konce listopadu nezačne s Barcelonou vyhrávat, tak okamžitě ztratí funkci manažera klubu. Tuto podmínku dostal od vedení poté, co minulou sezonu s Barcelonou nedokázal vyhrát La Ligu a prohrál v osmifinále Ligy Mistrů.

Rijkaard měl šanci v Barceloně spolupracovat s Henkem Ten Catem, který dostal od Ajaxu povolení, aby se domluvil s blues na možném přestupu.

Podle některých deníků je Ten Cate připraven podepsat s Chelsea kontrakt na tři roky ve funkci asistenta, čímž by si měl vydělat asi 6,2 milionů liber.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.