JT: Granta si oblíbíte

Podle kapitána Johna Terryho je Avram Grant tím pravým, kdo by měl vést Chelsea k úspěchům. Fanoušci si ho prý už brzy oblíbí.

Izraelský manažer sice nijak dobře nezačal, z posledních dvou zápasů se jeho týmu ale podařilo vydolovat šest bodů. Terry svého nového bosse stoprocentně podporuje.

„S Avramem je tu i Steve Clarke a Brendan Rogers a je to skvělé. Máme tu hodně známých tváří. Clarkey zná klub skrz naskrz a když mluví k týmu, je to od srdce. Zasáhne to nejen nás, Angličany, ale i kluky ze zahraničí,“ vysvětluje kapitán, jak to v Chelsea teď chodí.

„Fanoušci s námi cestují kamkoli, stojí pořád za námi i Avramem. Mluvil jsem s nimi, Mourinha mají pořád rádi a jeho jméno budou zpívat pořád, ale teď je tu Avram a musíme jít dál.“

„Fanoušci si ho určitě časem zamilují, je to muž pro budoucnost. První týden nebo dva to ještě nešlo tak, jak bychom si představovali. Na tréninku nám představuje jeho nápady a myšlenky a my se je pak snažíme rozvíjet na hřišti.“

„Je to pro Chelsea správný manažer a všichni ho musí podporovat. Hráči ho plně respektují, stojí za ním a jsme rádi, že ho máme,“ doplnil Terry.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.