Liverpool si dovoluje!

Celý Anfield Road očekává, že Liverpool porazí Chelsea. Například Fernando Morientes prohlásil, že CFC nepostoupí ze základní skupiny Ligy mistrů!

Po loňském semifinálovém duelu, ve kterém Liverpool po š?astné brance vyřadil Chelsea, se Reds stejně nestávají favoritem. Podle odborníků je Chelsea lepší. Lidé z Liverpoolu přesto hovoří o tom, že nás porazí.

„Nad Chelsea jsme už dokázali vyhrát, takže šanci máme i teď. Proti nám nastoupí silnější mužstvo než v minulé sezoně, jenže to stejné platí i o nás,“ říká trenér Reds Rafael Benítez.

Útočník Fernando Morientes zašel ještě dál: „Kdybych byl sázkařem, vsadil bych na postup Liverpoolu a Betisu Sevilla!“

Proč si to myslí? „Chelsea nás obviňovala, že jsme v semifinále měli štěstí, ale Blues neskórovali ani v jednom zápase a to svědčí o dobré práci trenéra Beníteze,“ řekl pro list The Sun.

„Máme velkou šanci Chelsea porazit znovu. Nejen protože jsme poslední šampióni, ale protože víme, jak na Chelsea hrát,“ dodal.

Frank Lampard zase cítí velkou pomstu: „Ve středu to bude ještě těžší než v loňské sezoně, protože hráči Liverpoolu si budou více věřit. Budou mít podporu fanoušků, kteří už v našem posledním duelu vytvořili ohlušující kulisu. Teď jich bude určitě ještě více. My jsme však připraveni čelit všem překážkám a soupeřovi chceme oplatit semifinálové vyřazení!“

Ani jedno z týmů nemá vážné problémy ze zraněními. Na straně Liverpoolu se pomalu dostává do optimální formy Steven Gerrard a u nás se do boje může zapojit po zranění Asier del Horno.

Tak hurá do boje, už zítra!

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.