Bolton 0:1 Chelsea

Těžce vydřená ale nutná výhra na hřišti Boltonu nám přinesla vytoužené tři body, Grant slaví. Je vůbec možné, že naposledy jsme v Premiership vyhráli 25. srpna?

I když Bolton vlétnul do hry jako blázen, nakonec jsme byli schopni zklidnit hru. Jak jinak, naše pomalá rozehrávka uzemní každého. Díky bohu už hrál Lampard. Na psychice mužstva se to samozřejmě podepsalo.

Grant vsadil na mladou krev a jako hlavního hrota poslal do hry Kaloua, a to dobře udělal. Později byl vystřídán Pizarrem. Sheva se dostal na hřiště až jako náhrada za Maloudu. Na druhém kraji znovu pobíhal Joey Cole. Chvíli před koncem ho střídal Paulo.

Chelsea byla schopna si vypracovat spoustu šancí ale Bolton.taktéž. Čech si musel poradit jak se střelou Daviesa, Dioufa, Anelky. Giannakopoulos trefil tyč. Na druhé straně si musel poradit domácí brankář se střelami Lamparda a Maloudy.

Ve čtyřicáté minutě rozsekl gordický kozel Salou. Dlouhý výkop Čecha a Salomonova individuální akce. Do zpracování míče se několikrát zamotal, ale nakonec míč dopravil do sítě. Blues nedokázali dát pojišťovací gól, a proto celý zápas dohráli ve zbytečném stresu.

Chelsea po dlouhé době měla úspěšný týden. Snad jí to vydrží. Příště nás přivítá Boro.

Bolton 0:1 Chelsea
Reebok Stadium
Branka: 40. Kalou

Žluté karty: Campo, Diouf, McCann, Davies, Jaaskelainen – Carvalho

Bolton: Jaaskelainen – J. O'Brien (85. Giannako­poulos), Meite, A. O'Brien, Gardner – Guthrie, Campo, McCann – Davies ©, Anelka, Diouf (66. Wilhelmsson).

Chelsea: Čech – Belletti, Carvalho, Terry ©, A. Cole – J. Cole (84. Ferreira), Lampard, Makelele, Sidwell, Malouda (74. Ševčenko) – Kalou (45. Pizarro).

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.