Stále můžeme být první, hlásí trio hráčů

Ashley Cole, Petr Čech a Didier Drogba jsou přesvědčeni, že Chelsea má stále šanci vyhrát Premier League.

Ashley Cole si myslí, že v týmu je opět ten správný duch a jsou připraveni čelit v dalším kole Boltonu. Zároveň prohlásil, že dnešní výsledek je pro další vývoj velmi důležitý.

„Pořád máme šanci být mistři, ovšem pokud nezvítězíme v Boltonu, bude to už obtížné,“ přiznal levý bek.

„Ošidili bychom se sami, jestliže bychom neměli šanci v Premier League. Myslím, že dnes to bude těžké utkání, ale jestliže vyhrajeme, přidá nám to na jistotě a sebedůvěře.“

„Víme, že se musíme dát dohromady a jít tak i do zápasu,“ řekl Cole, kterého čeká padesátý start v modrém dresu.

Petr Čech rovněž prohlásil, že liga ještě není ztracena a je si plně vědom, že Chelsea do sezony vkročila nejhůře od roku 2000. Nicméně blues se budou snažit na stadionu Reebok o páté vítězství v řadě (Chelsea se zde daří – poslední čtyři výsledky v Boltonu v PL: 0:1, 0:2, 0:2, 0:2 – pozn. redakce). Zároveň pokud londýnský klub vyhraje, tak v celkové kolonce ligových vítězstvích se objeví číslo 1500.

„Pokud máte stále šanci, tak je možné všechno. Dostaneme-li na tu správnou výsledkovou vlnu, šance na titul se chopíme,“ řekl český brankář.

„Myslím, že v posledním ligovém utkání jsme v obraně hráli solidně a v každém zápase máme plno střel a šancí.“

„Jsem šťastný, že jsme ve Valencii dali góly a doufám, že v Boltonu v tom budeme pokračovat.“

Didier Drogba si bude odpykávat trest za červenou kartu, kterou viděl po předchozích dvou žlutých. Dnešní zápas samozřejmě bude sledovat a věří, že toto utkání umlčí kritiky.

„Kvalitu máme, ztratili jsme s Fulhamem, poslední týdny nebyly nijak lehké, ale jsem šťastný za tři body z Valencie.“

„Prožili jsme těžké období a myslím, že právě toto je ten bod, kdy se můžeme silní vrátit zpět a ukázat lidem, že jsme jedni z nejlepších,“ řekl útočník Pobřeží slonoviny.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.