Ševčenko slibuje góly

Trápící se útočník Andrej Ševčenko tvrdí, že nyní může překročit svoji neuspokojivou formu a vstřelit ještě 20 branek v Premier League.

Ukrajinská hvězda si těžce zvyká v anglické lize, po tom, co přišel z AC Milán za 30 milionů liber. Minulou sezonu dokázal dostat míč do sítě pouze čtyřikrát, ačkoli měl 33 startů.

Jeho mizerná forma výrazně nepomohla ani bývalému trenéru Josému Mourinhovi, který raději dával přednost Didieru Drogbovi.

Ale nyní londýnský klub trénuje Avram Grant a Ševčenko doufá, že ho současný trenér bude stavět do hry pravidelně.

„Jsem realista. Chápu, proč nedostávám tucty šancí,“ řekl Ševčenko pro The Sun. „Chystám se ještě tuto sezonu v lize vstřelit, tak 15 až 20 branek.“

„Neskrývám, že někteří hráči byli skutečně překvapeni odchodem Mourinha. Po tom všem, co se stalo, tým v celku nehraje špatně,“ odpovídal Ševčenko na otázku ohledně současného neklidu v týmu.

„Samozřejmě, že remíza v utkání Ligy Mistrů s Rosenborgem určitě měla něco na odchodu Mourinha.“

„Každý Granta chápe a má ho rád, poté co se nás ujal. Hráči jsou připraveni co nejvíce podpořit trenéra v jeho nelehké situaci.“

„Všechno je perfektní. Chelsea je silný celek a všichni se navzájem povzbuzují, jak na tréninku, tak během utkání.“

Přestože Arsenal setrvává na první příčce v boji o titul, Ševčenko věří, že Chelsea může titul stále vyhrát. A také věří, že Avram Grant je může poprvé dovést k vysněné trofeji Ligy Mistrů.

„Grant ukázal svoji užitečnost ve vyhraném zápase Ligy Mistrů proti Valencii. Na trénincích tvrdě pracujeme a vydáváme ze sebe úplné maximum. Máme důležité cíle a plány. Chceme letos získat titul,“ zakončil rozhovor.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.