Ronaldinho : Nemyslím na přestup

Kolem Ronaldinha se objevilo plno přestupových spekulací. Jednou z nich byla, že Roman Abramovič je připraven zaplatit pořádný balík za brazilského kouzelníka Ronaldinha. Ronaldinho ovšem na případný přestup nemyslí.

Barcelonská hvězda nemá dobrý vstup do nové sezóny. Zranění brazilskou hvězdu vyřadilo mimo hru na poslední 3 zápasy.

Média ve Španělsku, Anglii a Itálii jsou plné „zaručených“ informací, že se  Ronaldinho bude stěhovat do Chelsea či AC Milán. Sám Ronaldinho trvá na tom, že o přestupu nepřemýšlí. Ronaldinho má platný kontrakt ještě 2 a půl roku ve španělském velkoklubu.

„Nechci Chelsea nebo Milán. Chci zůstat v Barceloně, přeji si to. To chce  Ronaldinho,“ řekl pro El Mundo.

Soukromý život Ronaldinha je v poslední době hodně probíran v novinách. Je  obviňován, že se nechová jako profesionál. Ronaldinho chce dát kritikům odpověď na hřišti.

„Novináři mě obtěžují, protože působím zde 5 sezón a vždy jsem ve stejné pozici  a chovám se stejným způsobem. Obtěžuje mě to, ale to je normální. Život není  vždy ideální. Můj život se odehrává na hřišti a všem dám odpověď právě tam,“ uzavřel Ronaldinho.

Ronaldinho se vrátí do sestavy Barcelony v zápase Ligy Mistrů, kde španělský velkoklub bude hrát v úterý se Stuttgartem.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.