Shrnuto, podtrženo...

Co nám přineslo derby? Tak nejenže nám fandům Chelsea mírně řečeno „pokazilo“ neděli, ale po sobotě si už můžeme být naprosto jistí, že beznaděj v útočných řadách není hraná, a že záloha bez Frankieho prostě neví, jak má hrát….

Terry je pryč, tak tohle jsem si řekl hned po návratu k televizi na druhý poločas! Náš kapitán je v těchto chvílích už zřejmě po operaci a my můžeme jen doufat, aby se vrátil co nejdřív… Ale popravdě řečeno nemusíme propadat beznaději, jelikož Alex byl, alespoň podle mého názoru nejlepším obráncem druhého poločasu a byl tedy za J.T-ho důstojnou náhradou…

Drogba si musel včera připadat jako někde ve městě s velmi hustým provozem. Ze začátku vysel pořád v nějaké koloně, nemohl se pořádně rozjet a ve chvíli kdy už se pomaličku dostával z centra, tak mu na semaforu naskočila červená a on mohl dát svého miláčka (auto) do myčky o dobrou čtvrthodinku dřív než ostatní závodníci… Bavit se tady o tom zda to Didie udělal schválně je naprosto zbytečné, ale stejně tak je zbytečné bavit se o tom, že by to červenka být neměla.

Čech muž jednoho zákroku. Nevím, jak rychle Petr Čech čte, ale pokud by si na utkání bral nějaké noviny, tak by si asi pěkně početl, jen by ho zřejmě rozčiloval ten hukot fanoušků za ním, ale možná pokud by je poprosil nechali by toho (co by pro svého Péťu neudělali) a odkopy by obstaral nějaký stoper to není problém… Horší by to bylo ve chvíli, kdyby se na bránu opět řítil Konchesky a Petr tam nebyl, Chelsea si však jeho připraveností může být tak jistá jako tím, že po Shevchenkovi příjde Pizarro.

Ale stěžovat si na rozhodčího by byl opravdoví nesmysl, jelikož to s jakou chladnokrevností neviděl ruku Ben Haima je až zarážející. Buďme jen rádi, že se v tu chvíli v tomto hráči neprobudila FairPlay nálada a rozhodčímu se nešel udat.

To, že fandové Chelsea na konci zápasu pískali a bučeli už je ohraná písnička a není se čemu divit. Zápas to nebyl nezajímaví, ba ani nudný, dokonce se dá říct, že se na to dalo dívat, ale přece jenom se ten zápas lépe sledoval fandovi Manchesteru než nám Modrým fandům.

Osobně tleskám snaze Avrama Granta o závěrečný tlak, i když byl to risk, který málem Fulham potrestal a mohlo to být ještě horší, protože Chelsea není zvyklá doma prohrávat. Holt Stamford Bridge je trochu jiné kafe oproti Old Trafford kam si pro vítězství jezdí kluby z nižších lig.

To ale nemělo být nic proti fandům Manchesteru, bylo to jen holé konstatování.

Tedy: Drogba dostal červenou a bude chybět v dalších zápasech.

Terry se zranil a až pooperační dny rozhodnou o vážnosti jeho zranění.

Gólová mizérie pokračuje a na tým se třemi útočníky to je až žalostné.

Lamps,Ricardo tihle dva už by mohli teoreticky stihnout další ligový zápas a tedy vrátit Chelsea zašlý jas.

Petr Čech je pořád stejný čaroděj a naprosto s přehledem vládne brankovišti Modrého klubu.

Avram Grant se snaží a tuto snahu bychom měli ocenit.
Chelsea se právě teď nachází v době temna.

Nám už ale nezbývá nic jiného než doufat že „všechno zlé je pro něco dobré“.

Chelsea 4ever..

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.