Chelsea 0:0 Fulham

I přes všechna utěšování, že jsme si vytvořili spoustu šancí, musíme zaznamenat další ztrátu bodů. Tak pomalu asi můžeme dát sbohem a šáteček titulu, nicméně všichni chápeme, že toto je velice složité období.

Televizní utkání a v něm Chelsea, co víc si fanoušek může přát! A ještě velice výbušné utkání se spoustou šancí! A hra nahoru dolů a skvělý výkon. Hmmmmm, co z toho! Máme jen jeden bod!

Ano, jistě! Řeknete si, jeden bod lepší než drátem do oka! Vrátil se Didier Drogba, ale teda jen na zlomek! Jeho velký příchod byl provázen potleskem, jeho grandiźní odchod taktéž. Inu, dostat červenou kartu s kapitánskou páskou na ruce se musí pořádně oslavit…

Možná byla chyba postavit tři typické forvardy vedle sebe. Musíme však uznat, že Grant se snaží seč mu síly stačí. Uznejme, že jeho poslání není jednoduché. Tým je v rozkladu a všichni chtějí jeho hlavu. Mějte slitování. Stejně je to pravděpodobně pouze přechodná fáze a sezóna není u konce a kdyby se nepovedla, příští rok je tu zas.

Nejvíc nás může trápit zranění Johna Terryho. Přece jenom, čeká nás Valencia!

Chelsea 0:0 Fulham
Stamford Bridge (41 837 diváků)
ČK: 73. Drogba

Chelsea: Čech; Belletti, Ben-Haim, Terry © (Alex 45) A. Cole (Malouda 76); Maka, Sidwell; J. Cole, Ševčenko (Pizarro 53), Kalou; Drogba.

Fulham: Keller; Baird, Hughes, Bocanegra, Konchesky; Davies, Smertin (Murphy 81), Davis, Seol (Bouazza 72); Healy (Kamara 67), Dempsey.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.