Didier Drogba se vrátil

Avram Grant dnes určitě potěšil všechny fanoušky londýnského klubu, poté co prohlásil, že Didier Drogba je zdráv a může nastoupit v sobotu proti Fulhamu. A také zdůrazňuje, že je důležité, aby se Chelsea opět chytla vítězné formy.

Návrat

Manažer Chelsea Avram Grant přinesl pozitivní informaci, týkající se zdravotního stavu Didiera Drogby.

Drogba se už od začátku září potýká se zraněním kolena, které si přihodil v zápase proti Aston Ville.

Ale Chelsea očekává, že útočník Pobřeží Slonoviny naskočí do zápasu proti Fulhamu, který se koná už zítra.

„Dnes odpoledne zkontrolujeme všechny hráče a pokud by bylo zítra vše v pořádku, tak můžeme čekat Didierův návrat,“ řekl Grant pro Skysports News.

„Jako manažer bych moc chtěl, aby byli všichni hráči přístupní ke hře a jsem velmi šťastný, že Didier bude první, který se vrátí.“

Záložník Frank Lampard a obránce Ricardo Carvalho nemohli tento měsíc hrát kvůli zranění stehna a kotníku.

Grant potvrdil, že tito hráči se rychle regenerují a zanedlouho může od nich čekat návrat.

„Frank ještě není zdravý, ale za několik dní by měl být v pořádku,“ Grant pokračoval.

Vítězná vlna

V Premier League už je Chelsea skoro měsíc bez výhry, poté co dvakrát venku prohrála a jednou doma remizovala s Blackburnem.

Blues zítra čeká derby s místím Fulhamem a Grant na to řekl: „Potřebujeme opět začít vyhrávat, protože jsme v lize vyhráli velmi dávno.“

„Fanoušci stojí při nás a doufám, že my jim zítra ukážeme důvod pokračovat.“

Zítra bude Chelsea hrát teprve první domácí zápas pod novým manažerem. Minulé domácí utkání totiž Blues hráli ještě pod taktovkou Josého Mourinha.

Mourinho, a ještě částečně Claudio Ranieri, pomohli Chelsea k překonání liverpoolského rekordu v počtu neprohraných domácích utkání.

„Tento rekord je úžasný. Chápu, že je vždy před každým domácím zápasem tlak na klub, aby tento rekord prohrou neukončili. Respektuji to a chci rekord navyšovat,“ dodal.

Jen tak pro zajímavost: Rekord Chelsea v tuto chvíli činí neuvěřitelných 66 utkání v řadě, což je jen o trošku víc než měl Liverpool. (63)

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.