Hull 0:4 Chelsea

Heuréka! Dokázali jsme to. Radujme se nad výhrou 4:0, doufejme, že nám to vydrží.  

Dokážete si představit větší pohádku, než dát první gól, během krize klubu a ještě v nějakých nácti letech? Naším pohádkovým princem je Scottie Sinclair, který byl důležitým článkem včerejšího týmu.

I přesto, že Grantova Chelsea držela zápas pevně v rukou, fanoušci si nemohli pomoct a pokřik „José Mourinho“ z ochozů prakticky nevymizel. Poctu svému bývalému managerovi vzdal i Stevie Sidwell v 52. minutě.

Mezi jednoho z nejaktivnějších paličů šancí patří Salomon Kalou. To by nebyl zápas, kdyby Salou nebyl v tutovce a naprosto famózně ji nezkonil. Avšak možná, že se blýská na lepší časy! Salomon dal dva góly a svým dílem velice pomohl výhře Chelsea.

Tak doufejme, že nám tohle vydrží, o víkendu se těšte na Premier League. Příští týden se nese v duchu dalšího kola Champions League.

Sajmonnův sloupeček:

Pětice hráčů (včetně gólmana), která se měla starat především o defenzívu, si odehrála svoje. Směrem dozadu všichni jistí, krajní beci se snažili vypomáhat i ofenzivě. Michael Essien je jako už tradičně spojoval s těmi vepředu, kteří se také pěkně činili. Dobrý zápas odehrál Steve Sidwell, SWP se opět snažil. Sinclair si připsal svůj první premiérový gól, takže musí přijít jednička s hvězdičkou pro naší vycházející hvězdu. A dvojice útočníků se výborně doplňovala, starala se o góly, jak se sluší a patří. Těžko byste tak našli někoho, koho za výkon pokárat.

Hull City 0:4 Chelsea
Kingston Communication Stadium (23 543 diváků)
Branky: 34. Sinclair, 48. a 81. Kalou, 52. Sidwell

Hull City: Myhill, Ricketts, Turner, Brown, Delaney, Ashbee ©, Livermore, Pedersen (Featherstone 73), Okocha, Elliott (Garcia 52), McPhee.

Chelsea: Cudicini; Belletti, Ben-Haim, Terry ©, A. Cole (Bridge 63); Wright-Phillips (J. Cole 49), Sidwell, Essien (Makelele 73); Sinclair, Kalou, Pizarro.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.