Preview Hull vs. Chelsea

Těšíte se na to, že i někdy náš tým bude posílat mladíčky do Carling Cupu a FA Cupu? Tentokrát se toho znovu nedočkáme, protože senioři naprosto vypadli z herního rytmu a potřebují se do něj dostat.

Hull City, ideální pokusný králík na chycení mládíčků. Leč letos se na něm budou muset chytit naše superhvězdy. Obávat se můžeme jen jednoho – můžeme si utrhnout naprosto nebývalou ostudu. Jak by to asi vypadalo? Milionová Chelsea poražena Hull City! Čímž samozřejmě nechceme snižovat kvality Hullu.

V tuto chvíli však modří svěřenci potřebují naši podporu. Nelíbí se Vám nový trenér? Připádá Vám, jakoby ho Abramovič vytáhl z pekla? To jde nyní mimo, jde o hráče. Jejich psychika si vyjela někam na výlet, pravděpodobně na Seychely, a jak je známo, ze Seychel se každý nerad vrací.

Diskuze nad návratem Lamparda, Drogby a Carvalha jsou nemístné. Jde o Hull City, na to snad ještě kvality máme, ne? A navíc, Carling Cup obhajujeme! A jaký je lepší pocit než hodit kukuřici po Fabregasovi ve finále? Pojďte si to zopakovat!

Mnoho z Vás Chelsea po odchodu Mourinha a tedy po odchodu jasných vítězství opustilo. Já apeluji na staré fanoušky. Nejsme snad tady na to zvyklí? Máme zase zpátky tu prohrávající Chelsea. I když Gudjohnsena s Hasselbainskem nám asi nikdo nevrátí.

Podpořte Chelsea v jejím zápase proti HUll City. BUďte stále s klubem. Třeba v příštím kole dostaneme Millwall a všechno si vynahradíme :-)!

Nominace Chelsea: Cech, Cudicini, Hilario, Ferreira, Terry, Ben-Haim, Alex, Essien, Belletti, A Cole, J Cole, Shevchenko, Wright-Phillips, Kalou, Pizarro, Malouda, Sidwell, Sawyer.

Máme pro vás ještě jednu nesmírně zajímavou tabulku:
Posledních 5 zápasů Hull City:
Sheff Wed 1 – 0 Hull
Wolverhampton 0 – 1 Hull
Hull 1 – 1 Stoke
Blackpool 2 – 1 Hull
Wigan 0 – 1 Hull
Posledních 5 zápasů Chelsea:
Man Utd 2 – 0 Chelsea
Chelsea 1 – 1 Rosenborg
Chelsea 0 – 0 Blackburn
Aston Villa 2 – 0 Chelsea
Chelsea 1 – 0 Portsmouth

Pokud nevěříte vlastním očím, tak nepanikařte a pohodlně se usaďte. Takhle to prostě nyní vypadá!

Pokud bychom tyto zápasy přepočítali na body, tak pozor, Hull City 7 bodů a Chelsea 5 !!!!

Ano samozřejmě porovnávám neporovnatelné, ale myslím, že pokud bych se o něco podobného pokusil před dvěmi lety, tak by asi Hull nevyhrál…

No nic, zítra v 20:45 budete mít všichni možnost přímého porovnání.

Chelsea 4ever! No one can stop us now…

Novinka: John Terry zřejmě nebude nijak potrestán za incident, jenž se stal v zápase proti Manchesteru United, rozhodla tak disciplinární komise.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.