Man Utd 2:0 Chelsea

Nezáleží na tom, jestli jsme prohráli nebo ne… Jako fanoušci Chelsea teď cítíme pouze jednu věc. Obrovitánskou nejistotu…

Prvních deset minut patřily Devils, pak jsme začali klást odpor. Takticky jsme byli připraveni vcelku dobře, jenže pak dostal John Obi Mikel za prasárnu na Evru červenou, a veškerá taktika se odporoučela.

Pak už převzala velení skupina s názvem: „The Ugliest Attack Ever!“ Pánové Tevez a Rooney s lehkým doplňováním Ronalda. Co bychom si to nepřiznali, ani jsme si neškrtli. Devils si užili útočení, ale z jejich strany to taky žádná sláva nebyla…

První gól dál Tevez v nastavení prvního poločasu po rohu. Druhý přišel až na konci poločasu druhého, kdy pokutový kop po faulu Ben Haima Saha proměnil. Mezitím si o červenou říkal velice hlasitě Joe Cole i Wayne Rooney. Chelsea byla zamčena na své půlce- no, tak ze hry jsme tentokráte moc neměli. Jsem si jistá, že každý z Vás tento zápas viděl. Kdo by si ho nechal ujít! Začíná nová éra Chelsea nebo je to doba přechodná??

Na celé to utrpení našeho ušlechtilého klubu koukal jeden člověk. Jeden člověk, který by nám, fanouškům, mohl zajistit pocit bezpečí a jistotu rodinného modrého krbu. Za Romanem Abramovičem celou dobu seděl Marco Van Basten. Stane se naším Mojžíšem?

Manchester United 2:0 Chelsea
Branky: 45 + 2. Tevez, 89. Saha z pen.
ČK: 30. Mikel
Old Trafford

Manchester United: Van der Sar – Brown, Ferdinand, Vidič, Evra – Ronaldo, Carrick, Scholes, Giggs – Tevez, Rooney.

Chelsea: Čech – Ferreira, Ben Haim, Terry, A. Cole – J. Cole, Essien, Mikel, Makelele, Malouda – Ševčenko.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.