Buck: Grant není krok zpátky

Předseda Bruce Buck vyjádřil Grantovi po uvedení do funkce manažera klubu plnou podporu.

Jak všichni moc dobře víte, Grant byl téměř okamžitě po čtvrtečním odchodu Josého Mourinha jmenován trvalým manažerem klubu, což nemálo lidí zpochybňovalo. Buck ale trvá na tom, že jmenování izraelce byla správná volba a věří, že naváže na úspěchy, kterých dosáhla „Mourinhova Chelsea“.

„Bylo to několik velmi rušných dnů, ale pro klub bylo důležité jmenovat nástupce v podobě Avrama Granta a Steva Clarkea co nejdříve. “

„Všichni jsme zavázaní stavět na úspěchu Josého Mourinha. Já jsem Josému obzvláště vděčný za to, jak tu dokázal vytvořit vítězného ducha a my ho chceme posunout dále.“

„Chci zdůraznit, že klub má v Avrama a Steva plnou důvěru a věřím, že Avram sdílí naše ambice a vizi do budoucna.“

„Hráči vyjádřili oběma podporu a my se nyní soustředíme na nedělní zápas proti Manchesteru United.“

"Nevěřím, že by toto byl krok zpátky, nýbrž jsem přesvědčen že jdeme správným směrem. S Avramem jsme strávili hrozně moc času a Steva známe velmi dobře a víme, že sdílejí naši vizi.""

A co na to samotný Grant? Ten je přesvědčen, že navzdory nedostatku zkušeností na nejvyšší úrovni může klub bez problému vést.

„Plně Josého Mourinha respektuji, užil jsem si práci pro něho. Měl u tohoto týmu úspěchy a já ho chci následovat.“

„Vzal jsem tuto práci, protože věřím, že tuhle situaci ustojím.“

Grant trvá na tom, že mu do chodu klubu nebude nikdo mluvit a dodává:" Budu mít vinu na tom, pokud prohrajeme, ale jestliže vyhrajeme budu součást těch, co uspěli. "

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.