Odejde Didier?

Jak už jsme vás informovali, Chelsea je plná nejistoty a opory týmu začínají spekulovat o svých odchodech…

Didier Drogba: Vzal velmi emotivně odchod Mourinha z Chelsea a vzhledem k tomu, že i za jeho éry se nebránil tomu, že by mohl z Chelsea odejít.

Teď je ale vše trošku jinak, věci se daly do pohybu a každý fanoušek Chelsea čeká co z toho bude..

Když se José Mourinho přišel s hráči rozloučit do tréninkového centra Chelsea, neubránil se Drogba slzám, není divu byl to právě Portugalec, kdo jej dostal na výsluní Premier League.

Bude trvat několik týdnů, než bude opět schopen hrát, zůstává ale otázkou, zda vůbec zůstane v klubu.

AC Milán údajně stále sleduje tohoto útočníka z Pobřeží Slonoviny, a jelikož vycítili šanci, tak nabízejí 25mil. Liber. A za tuto částku, by se měl v letním přestupovém období přesunout na San Siro.

Odchod zvažuje více hráčů, což jste si již určitě přečetli, nezbývá tedy nic jiného než věřit, že Chelsea jako tým krizi přečká a opět se zvedne z popela jako Fénix.

Celá redakce pro vás bude velmi pečlivě shromaždovat všechny informace o dění v klubu…

Čerstvá informace: Oficiální stránky Tottenhamu Hotspurs popřeli to, že by se Ex-trenér Chelsea José Mourinho měl stát jejich novým koučem. José tak dále hledá nové angažmá. Všichni bychom mu asi nejvíce přáli Portugalskou repre, jelikož to byl vždy jeho velký sen a myslím, že by si to tento charismatický trenér zasloužil.

''V posledních letech jsem tvrdě pracoval, a proto chci teď trochu odpočívat, nikam se neženu, nechci nic uspěchat''

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.