Otevřený dopis pro fanoušky Chelsea

Vedení Chelsea prostřednictvím placeného televizního kanálu Chelsea TV oznamuje svým fanouškův důvody odchodu Josého Mourinha. Uvědomujeme si, že procházíme těžkým obdobím. Ale je správné, že se k tomuto problému stavíme čelem a nebojíme se říct důvody, proč José Mourinho odešel.

Na začátek je potřeba přiznat, že José Mourinho nerezignoval a ani nebyl propuštěn. Po vzájemné dohodě jsme usoudili, že je načase ukončit vzájemnou spolupráci.

Několik měsíců jsme se snažili zažehnat vzájemné spory, ale dostali jsme se do situace, ze které nebylo další východisko. Věříme, že tyto spory měly vliv na výkonnost mužstva a výsledky z posledních utkání nás v tom jen utvrzují.

Odchodem Mourinha se naše krátkodobé ani dlouhodobé plány nemění a doufáme, že dvojice Clarke – Grant bude bojovat o příčky nejvyšší. Musíme však vzdát hold práci, kterou Mourinho pro Chelsea udělal. Zaslouží si místo v historii klubu, neboť byl neúspěšnějším managerem Chelsea. Dokázal klub dotáhnout na pozici jednoho z nejlepších evropských a světových týmů.

Vždy bude váženým hostem na Stamford Bridge. Ať v roli hosta nebo managera jiného klubu. Vždy se mu dostane vřelého přijetí.

Fotbalový klub Chelsea

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.