Ohlasy na Mourinhův odchod

Šokující odchod Josého Mourinha z Chelsea je momentálně tématem číslo jedna ve fotbalovém světě. Nejen bývalí hráči Chelsea dali najevo své zklamání a překvapení.

„Žasnu nad tím, co se stalo. Fotbal je o vyhrávaní zápasů, on je manažerem s vítěznou mentalitou a tu předává na hráče, kteří z ní těží,“ říká bývalý kapitán Chelsea Ray Wilkins.

Útočník Blues minulosti Gavin Peacock s ním souhlasí. „Půlku týmu to ošklivě poznamená. Bude těžké znovu vytvořit týmový duch, který tam byl za Josého.“

„Ten člověk je skvělý trenér. Dotáhl Chelsea na úroveň, o které před pár lety snila. Bude jim hodně chybět,“ prohlásil Pat Nevin, další z plejády bývalých hráčů, který v současné době má na oficiálních stránkách CFC vlastní rubriku.

„Všichni jsou z toho asi v šoku,“ přidal se i Dennis Wise. „Je to nejen vynikající manažer, ale i člověk. Párkrát jsem s ním mluvil a na něco se ho ptal, a on byl velmi laskavý. Hodně lidí bude chybět, bude chybět  i samotné lize. V kabině Chelsea je dnes určitě trochu smutno.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.