Co se to s Chelsea děje?

Začíná Chelsea upadat?Před pár hodinami skončil zápas, kterému se asi velmi dlouho bude říkat ostudný…

Není tomu zas tak dávno ,kdy Chelsea sklízela kritiku za svůj ne příliš pohledný styl a velmi nepřesvědčivé výsledky, jenže to měla být loňská sezóna, sezóna, na kterou naváže sezóna s nálepkou mistrovská, zatím to však ‘‘mistrovskou'' sezónu zdaleka nepřipomíná ani zdaleka….

podívejte se na tyto zápasy:
Chelsea s:
Club America 2:1 vítězství
Samsung Bluewings 0:1 vítězství
Los Angeles Galaxy 0:1 vítězství
Feyenord 1:1 remíza
Rangers 2:0 prohra
Brondby 0:2 vítězství

(tohle všechno byly přípravné zápasy a tým se sehrával, o nic nešlo)

Chelsea 1:1 ManU… Prohra na penalty, asi každý kdo tento zápas viděl, musí uznat, že to byl zápas nezáživný a oba týmy hráli nepřesně+ největší opory seděly.

Chelsea 3:2 Birmingham… Soupeř byl velmi houževnatý. Chelsea, ale ukázala svou sílu a zápas otočila v poměrně pěkný výkon. Útok byl dobrý, ale obrana špatná.

Reading 1:2 Chelsea. Chelsea opět jako první inkasovala José, ale udělal skvělá střídání a tým nakonec stav otočil a vyhrál, druhá půle byla dobrá.

A teď to začíná, tak se pevně držte, pojedeme z kopce…

Liverpool 1:1 Chelsea. Chelsea nehrála pěkně, Liverpool byl jasně lepší a měl vyhrát, rozhodčí však pro Chelsea vykouzlil penaltu, potom už nás držel jenom Petr Čech a ten Nahoře.

Chelsea 1:0 Portsmouth… Chelsea sice dala gól, ale nato že hrála doma, měl Portsmouth příliš prostoru a nebýt skvěle postaveného A.Colea zápas nemusel dopadnout tak dobře. Opět zápas kde zůstala Chelsea za očekáváními a byla průměrná.

Aston Villa 2:0 Chelsea. Série končí, prohráli jsme a letos už tedy Arsenál v neporanitelnosti nepředhoníme, Chelsea možná byla trochu lepší, ale Aston Villa dala víc gólů, a proto vyhrála, byly to zápas, ve kterém nelze najít jedinou kladnou věc, prostě jsme prohráli a tečka.

Chelsea 0:0 Blackburn… Právě v tomto zápase jsme pocítili jak je naše domácí neporanitelnost křehká, kdyby Gamst zamířil, přesněji byl by konec všem nadějím, takhle naše neporanitelnost na domácí půdě stále žije, ale se současnou formou to nebude trvat dlouho a Chelsea se bude muset sklonit před jiným pánem Stamford Bridge.

Chelsea 1:1 Rosenborg. Není, co dodat tým měl spoustu šancí dvě tyčky, ale nezlobte se na mě, pokud se takovéhle zápasy nevyhrají tak je někde chyba…

ManU?:? Chelsea… Jedeme na horkou půdu loňského mistra a se současnou formou nevidím šanci na úspěch.

Pravda je ta že Chelsea má pár zraněných hráčů ale rád bych zdůraznil že má spoustu kvalitních hráčů, kteří mají za úkol právě tyto ztráty minimalizovat, letos Chelsea nehraje pěkně a všimněte si že letos vyhrála o více než jeden gól pouze jednou jedinkrát a to proti Bronby. Nezdá se vám to málo?

Pořád slyšíme : ,,jsou zranění tihle, a tenhle nemůže hrát, a tenhle je z formy..“ Bože to jsou tak trapné výmluvy, že se z toho protáčejí už i nehybné předměty.

Omlouvám se všem fandům Chelsea,ale vždyť já to myslím dobře. Nemůžeme nosit ty růžové brýle do nekonečna. Musíme se na svět občas podívat normálně a myslím že na to, abychom viděli tu nemohoucnost nepotřebujeme ani příliš mnoho dioptrií… Chelsea je světoví klub, ale v současné době jen díky svým penězům, a ne díky výkonům. Peníze by měli dopomáhat ke skvělým výkonům, ale neměli by být tím jediným, co tým odlišuje od ostatních. Ať se na současnou Chelsea dívám z jakéhokoliv úhlu, chce se mi brečet. Fandím Chelsea asi tak tři roky a celou tu dobu poslouchám, jak je Chelsea jenom o penězích, a že jenom skupuje hvězdy, a proto vyhrává…Vždy jsem Chelsea bránil, ale dnes ráno jsem snad poprvé v životě nevěděl, co na to říct. Nepřestanu svému milovanému klubu fandit. Mám modré srdce a tak tomu bude navždy, ale to, co se nyní děje, mě opravdu bolí …

Nepřestávejme fandit, zůstaňme modří, vytrvejme a snad za to budeme odměněni.Není umění být při svém klubu, když se daří. Je umění stát za ním i když se mu příliš nedaří, a to Chelsea nyní potřebuje nejvíc..

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.