Chelsea 1:1 Rosenborg

Já nemám co dodat. Výsledek mluví za vše. Někdo potřebuje probudit. Jemně řečeno spíš kopanec do hlavy. Ostuda světového formátu se zrodila včera večer na Stamford Bridge.

Upřímně řečeno to, že Chelsea byla „jasně lepším“ a že Rosenborg „přehrála“, mě vůbec nezajímá. Na co se kouká historie a fanoušek jiného klubu? Na výsledek. Čekali jste plejády a spíš tréninkový zápas? S-M-Ů-L-A!

Používat výmluvu, že nehrál Lampard a Drogba, mi přijde nemístné až nevkusné. No a co? Vsadím se, že takový Andriy Ševčenko stál jako tři Rosenborgy! No tak dejme tomu, že Andriy dal aspoň ten jeden gól. Ale panebože! Jeden z nejlepších útočníku na světě by měl dát hattrick!

Tohle je naprosto do nebe volající. Jestliže to někdo nevidí, klidně mu půjčím brokovnici, když si udělá díru do hlavy, možná že to uvidí lépe. Dvakrát nastřelení tyče, no aspoň něco, ale stejně…

Omlouvám se za svoje rozhořčení, ale to se nedalo vydržet. Buďto se Chelsea vzchopí, nebo nám ještě pěkný čardáš předvede Manchester.

Chelsea 1:1 Rosenborg
Stamford Bridge
Branky: 53. Ševčenko – 24. Koppinen

Chelsea: Čech – Belletti, Alex, Terry, A. Cole (71. Ben Haim) – J. Cole (71. Wright-Phillips), Makelele, Essien, Malouda – Ševčenko, Kalou.

Rosenborg: Hirschfeld – Strand, Basma, Koppinen, Dorsin – Sapara, Riseth, Tettey – Skjelbred, Koné, Traoré.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.