Naštvaný Mourinho

Stejně tak jak se střídají roční období, tak nějak takhle se mění vystupování Josého Mourinha..

Liverpool : Chelsea: Velmi kontroverzní penalta, která určila výsledek zápasu a zařídila tedy dělbu bodů. Na pozápasové tiskovce José Mourinho popřel chybu rozhodčího, pár dní na to (zřejmě se podíval na opakované záběry tohoto incidentu) otočil a celá fotbalová Anglie nechápala. Portugalec se zastal rozhodčího ''Nikdo není neomylný'' a podobné výrazy z něj létaly jako z kulometu ukrajinské výroby…

Chelsea : BlackBurn: Gól!! Ne.

José Mourinho zřejmě zapomněl na to, co kázal před pár týdny a opět je z něj nelítostný lovec rozhodčích…

Nejvíce bolestivá pravda je to,že Chelsea mohla přijít o domácí neporazitelnost. Stačilo málo,aby se Gamst trefil, Chelsea vytrvala ve své beznaději a byl by konec. Konec jedné série, která děsí (děsila) soupeře!

Další zápas Premier League bude pro Chelsea opět pekelný. Jede na domácí půdu rudých ďáblů a s její současnou formou to může být velmi smutný zápas…

Zápory:

První v tabulce už nejsme, neporazitelnost jsme už také ztratili a poprvé v sezóně jsme nevyhráli doma.

Klady:

Máme spoustu psychicky odolných hráčů, které by nemělo pár zaváhání rozházet. Obrana neinkasovala a to by ji mohlo trochu povzbudit a také Petr Čech opět podržel svůj tým a byl opět zdí v brance Chelsea.

Uvidíme tedy jak se bude sezóna dále vyvíjet. Nesmíme skládat zbraně – sezóna je ještě dlouhá, ale tohle jsou varování, která bychom neměli přehlížet.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.