Real si brousí zuby na Ballacka

Hráč, který přišel s reputací nejlepšího záložníka Bundesligy, však o své výkonnosti v první sezoně nepřesvědčil. Šanci vycítil Real Madrid, který dokonce přiznal, že v létě se snažil Němce ulovit.

Jeho odchod se stal po nezařazení na soupisku Ligy mistrů ještě více pravděpodobný. V minulé sezoně podával nestabilní výkony a nepředvedl dostatečné zaujetí pro hru. „Musí se snažit jako všichni ostatní,“ varoval nejen Ballacka Mourinho. „Nechceme tu nikoho s hvězdnými manýry. Raději mám skupinu vyrovnaných hráčů,“ dodal.

V létě se neváhal prodat Arjena Robbena, který si často stěžoval na nedostatek příležitostí. Nyní by podobný osud mohl potkat Michaela Ballacka, po kterém touží Real Madrid. „Dveře má do našeho týmu otevřené,“ přiznal trenér Realu Schuster a naznačil, že pokud se oba týmy dohodnou na podmínkách přestupu, tak  lednový přestup je stále možný. „Ballack má v Chelsea výborný kontrakt, což by mohlo narušit náš platový systém,“ varuje však Ballackův krajan. „Nespojně je výborným fotbalistou, ale hlaví roli budou hrát finance.“

Mourinho by do týmu rád přivedl vycházející portugalskou hvězdu, která je známa jako Kaby. Za ofenzivního záložníka Boavisty Porto je Chelsea ochotna nabídnout 5 milionů liber. Kaby se narodil v Guineji, ale má portugalský pas.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.