SWP: Nelituji přestupu do Chelsea

Shaun Wright-Phillips nelituje svého přestupu do Chelsea, který učinil před dvěma lety a cítí, že jeho drahý přesun do Londýna má vliv na jeho zlepšení.

25-letý záložník přišel na Stamford Bridge v roce 2005 za vysokou sumu 21 milionů liber. Stále snaží dostat do startovní jedenáctky, uplynulé dva roky nastupoval do hry ze střídačky.

"Zatím jsem nikdy nelitoval svého přestupu do Chelsea. Byl to pro mě krok vpřed,“ řekl talentovaný záložník při rozhovoru v zoologické zahradě.

Shaun si v letošní sezoně zatím drží skvělou formu a cítí, že nyní jeho čas v Chelsea nadešel.

„Přestup výrazně zlepšil moji psychickou stránku,“ řekl. „Naučil jsem se být trpělivý, jak v osobním životě, tak i na hřišti.“

Wright-Phillips popřel možnost, že poslední dva roky v Chelsea byly brzdou v jeho kariéře, ale naopak tvrdí, že mu přidaly mnoho zkušeností.

Záložník také řekl, že jeho forma ho nikdy neopustí. „Vždy jsem si důvěřoval, když jsem na sobě pracoval“ dodal. „Uvědomuji si, že to bude ještě nějakou dobu trvat než začnu hrát skvěle.“

„Jsem velmi šťastný, že můžu hrát za svůj klub, nejen pro diváky, ale hlavně pro všechny fanoušky a pro manažera.“

Steve McClaren zahrnul Wrighta-Phillipse do svých plánů pro kvalifikační utkání na EURO 2008 proti Rusku a Izraeli a postavil Shauna do základní jedenáctky anglického týmu.

„Je skvělé být zpět v národním týmu“, řekl. „Jestliže budu hrát stále dobře, nevidím důvod, proč bych zde nemohl zůstat.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.