Aston Villa 2:0 Chelsea

Tak tradice neporušujeme. Zápas s Aston Villou znovu nevyšel. Aspoň už to máme za sebou a můžeme pokračovat dál. Snad se z toho rychle vzpamatujeme… 

Bez Lamparda jsme naklusali na trávník Villa Parku a bylo to vidět. Jediným výrazným faktem zápasu byla ta šílená barva dresu, která spíš připomíná bezpečnostní vesty při havárce na dálnici…

Nejlepší výkon podal Shaun Wright – Phillips. Neustále si říkal svým pohybem o míč a snažil se prostrkovat přihrávky na parťáky v útoku – Drogbu a Maloudu. Bohužel nezvládl to záložní trojúhelník. Mikel – Essien – Makelele jsou sice skvělí (až na prvního) fotbalisté, ale bez výrazného architekta hry to šlo těžko. Zraněný Lampard nebyl zastoupen Ballackem a ti tři se tam jen tak motali. Je sice pravda, že nejsou sehraní, ale…

Nutno přiznati, že nestranný divák se měl na co koukat. Villans předváděli typický anglický fotbal a hrálo se ze strany na stranu. Chelsea si nedokázala vybojovat nějaký delší tlak ani převahu. U nás se záloha s útokem moc neprolínala, za to Villa si kombinaci užívala.

Nový Beletti se moc nevysunoval a musí si na nový tým ještě zvykat. V 46. minutě dostala Chelsea první gól po rohovém kopu (Knight), ale nevzdala se. Útočníci se cpali do pokutového území jak jen mohli, ale chyběla základní myšlenka a přesná koncovka.

Mourinho poslal na hřiště Pizarra. Pak i Kaloua s Joeym Colem. Ale zasloužené ovoce to nepřineslo. Ba právě naopak. Chelsea v posledních minutách ještě inkasovala. Brejkovou situaci dokonale využil Agbonlahor.

Po reprezentační změně nás čeká Blackburn. Chelsea se nachází na čtvrté příčce kvůli počtu vstřelených a inkasovaných gólů.

Aston Villa 2–0 Chelsea
Villa Park
Branky: 47. Knight, 88. Agbonlahor

Aston Villa: Carson – Laursen, Knight, Mellberg, Bouma – Agbonlahor, Reo-Coker, Barry ©, Zouny – Moore, Carew (79. Petrov).

Manažer: Martin O’Neill

Chelsea: Čech – Belletti, Alex, Terry ©, A. Cole – Makelele (63. Kalou), Essien, Mikel (52. Pizarro) – Wright-Phillips (63. J. Cole), Malouda, Drogba.

Manažer: José Mourinho

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.