Clarke: Sheva musí využít každou šanci

Pokud chce Andrej Ševčenko, který v soutěžních utkáních pro květnovou operaci neodehrál ještě ani minutu, mít místo v základní sestavě, tak každou šanci, kterou od José Mourinha dostane, musí bezezbytku zužitkovat.

Minulou sezonu se obávaný kanonýr trápil a jeho střelecká potence byla ta tam. A pokud letos chce odehrát aspoň stejně velkou porci minut jako v minulé sezoně, tak se musí rozpomenout na rok 2004, kdy byl za své výkony oceněn Zlatým míčem pro nejlepšího fotbalistu hrajícího na evropském kontinentu.

Konkurence v útoku Chelsea je nezvykle vysoká a především Claudio Pizarro ukázal svou hlavní přednost – nebezpečnost v pokutovém území soupeře a výborný výběr místa. „Konkurence je vysoká. Musí čekat na každou příležitost a snažit se ji využít. Rozhodně nemá jisté místo v základní sestavě,“ varoval Ukrajince asistent managera Steve Clarke. „Máme čtyři stejně dobré útočníky.“

„Didier svou sílu ukazuje neustále, Pizarro se v prvních utkáních sezony předvedl ve velmi dobrém světle a Kalou patřil v prvním utkání proti Birminghamu k nejnebezpečnějším hráčům našeho týmu,“ zakončil Clarke.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.