Sheva na hostování? Zamítá se

Dynamo Kyjev ještě neopustil sen o získání Andreje Ševčenka na hostování. Dnes to však popřel hráčův agent s tím, že i když jeho klient nemá místo v sestavě Josého Mourinho jisté, radši se o něj popere.

Sheva ještě po zranění nedostal šanci znovu chytnou milánskou formu a tak prezident ukrajinského týmu vyčmuchal příležitost. „Andrej v Chelsea nedostává příležitosti, rád bych ho na hostování přivedl sem. José Mourinho mu musí říct, jestli s ním počítá. Sám nevím, proč ho nestaví,“ citoval kyjevského bosse Igora Surkise bulvární deník The Sun.

Ševčenkův agent Stephen Curnow připouští, že při konkurenci v Chelsea to Sheva nebude mít lehké, možnost návratu domů však vyloučil. „To se nestane, protože hráč Andrejova kalibru na hostování nechce.“

„Ví, že o místo bude muset bojovat, když jeho zranění přišlo v tak nevhodnou chvíli. Nakoplo to Pizarra, který dostal šanci,“ prozradil Cunrow pro Daily Star. „Ale Andrej je profesionál a ví, že příležitost ukázat se dostane. A až se tak stane, bude ji muset chytit za pačesy.“

Ševčenko by byl prý už šanci dostal, ale ještě neměl dostatečnou fyzičku. Ve víkendovém utkání proti Aston Ville už by se ale mohl dostat alespoň na lavičku.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.