Wright-Phillips chválí týmového ducha

Shaun Wright-Phillips poděkoval spoluhráčům z Chelsea za povzbuzení, během těžkého kariérního startu v barvách blues.

Wright-Phillips se v Chelsea snaží probojovat do základní sestavy už od července 2005, poté co přišel z Manchesteru City za 21 milionů liber. Nyní už hrál všechny tři ligové zápasy.

„Je to jenom o důvěře,“ řekl Shaun pro BBC Sport. Hodně lidí chtělo, abych se vrátil – zvláště kluci z Chelsea. Dlužím jim tak velké poděkování.“

Wright-Phillips byl v kabině nazván Mužem zápasu, po utkání mezi Anglií a Německem, které se konalo ve středu ve Wembley. A to Shaun naskočil do hry až uprostřed druhé půle.

25-ti letý útočník se pokoušel několik-krát dát gól. S jeho útočností měli obránci Německa velké problémy. Vzpomeňte na situaci, ve které si obehrál dva obránce najednou.

Zdá se, že se konečně vyplácí koupě Shauna-Wrighta-Phillipse, který zde přišel za drahé peníze. Od té doby co Shaun hraje za Chelsea už nastoupil 26-krát v základní sestavě a 31-krát zasáhl do hry ze střídačky.

Byl spojován s odchodem ze Stamford Bridge po tom, co kvůli jeho neúspěchům zratil místo v základní sestavě. A připustil, že věci v klubu nejdou podle jeho představ.

Wright-Phillips byl spokojený s jeho výkonem proti Německu a řekl, že se bude ještě zlepšovat aby mohl hrát za Albion neustále.

„Jsem šťastný s mojím příspěvkem, který jsem hře dodal“ řekl Shaun. „Udělali jsme si spoustu šancí proti Německu a věřím, že to dokážeme proti každému soupeři.“

„Je teprve začátek sezony, více budeme hrát až v dalších zápasech a klíčový hráči se začnou více prosazovat.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.