Lampard je zpátky

Není tomu tak dávno co musel kapitán anglické reprezentace John Terry vyloženě prosit fanoušky Albionu, aby na jeho kamaráda nepískali. Ale Lampard se nevzdal a nyní sklízí zasloužené ovoce.

A nyní?

Feyenord – přípravný zápas a Frank s kapitánskou páskou na levé ruce slaví svůj první letošní gól v dresu Blues.

Reading – první ligové utkání venku a kdo jiný by měl svůj tým vrátit do hry, než muž s kapitánskou páskou a s velkou osmičkou přes celá záda.

Liverpool – horká půda na Anfiled Road, desetitisíce fanoušků, kteří čekají na vaši chybu, ale nedočkají se Frank Lampard chladnokrevně proměňuje sporně nařízenou penaltu. Brankář neměl šanci.

Anglická reprezentace: Německo – přípravné utkání stadion ve Wembley a opět davy fanoušků očekávajících, co osmička předvede. Před několika měsíci na něj pískali, teď ho opět milují. Dal gól prudkou nechytatelnou střelou, Wembley oslavuje návrat Franka, kterého všichni znali jako neomylného střelce ze střední vzdálenosti.

Portsmouth – pro Chelsea velká možnost jít do čela tabulky. Portsmouth však dobře brání a dokáže si vytvořit i nějaké šance, avšak válečník z Pobřeží slonoviny vybojuje míč, patičkou za sebe a tam číhá kdo jiný než Frankie, jeho střela nebyla ani prudká ani moc přesná, ale jedno víme určitě, byla gólová. Stadion vře, Lampard běží k divákům a raduje se jak by také ne, je to nejlepší střelec Chelsea v této sezóně.

Frank Lampard stále není v té TOP formě ale jedno je jisté,góly stále dávat umí a jeho modré srdce tluče stejně dobře jako Big Ben…

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.