Makelele uvažoval o odchodu

Claude Makelele prohlásil, že zvažoval odchod do francouzského PSG. Nakonec se ale, díkybohu, rozhodl prodloužit smlouvu.

Makelelova budoucnost byla v létě předmětem mnoha diskuzí a sám francouz potvrdil, že měl možnost zakončit svojí pestrou kariéru v zemi vínem a sýry oplývající.

Nicméně, bývalý hráč Realu Madrid je šťastný z toho, že nakonec zůstal věrný Chelsea, kde prožil poslední čtyři roky.

„S mým prodloužením kontraktu byli všichni v klubu spokojeni a já samozřejmě také,“ řekl Makelele francouzskému listu L'Equipe.

"Mohl jsem odejít. Já opravdu uvažoval o připojení k PSG. Návrat do Francie, hraní v Paříži, to byla reálná možnost. Ale nechci o tom mluvit, protože k Chelsea musím chovat patřičný respekt.

Makelele odmítl řeči o odchodu do fotbalového důchodu a věří, že menší vytížení v klubu mu pomůže setrvat co nejdéle na mezinárodní scéně.

„Jsem šťastný jak ve francouzském národním týmu, tak v Chelsea. Proč bych měl odmítat štěstí? Do budoucna s Chelsea nebude žádný problém. Tuto sezonu půjde vše hladce.“

„Chelsea disponuje velkou soupiskou, která mi dovolí odpočinout si vždy, kdy bude třeba, a já tak budu mít dostatek sil pro národní tým, který je pro mě důležitý.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.