Alves se zlobí na prezidenta

Daniel Alves je velmi smutný. Chelsea a Sevilla se totiž na jeho přestupu nedohodly a vypadá to, že zůstane ve španělském klubu.

Brazilský pravý obránce se cítí podveden od prezidenta Sevilly Joseho Maria Del Nida. Daniel je předmětem přestupových spekulací celé léto. Chelsea nabídla velké peníze, ale Sevilla Daniela nechce pustit.

Poslední nabídka Chelsea zněla 36 miliónů euro ( 24,4 miliónů liber), ale pro tým ze stadionu Sáncheze Pizjuána to bylo málo. Chelsea sehnala na post pravého obránce Juliana Bellettiho z Barcelony a tím se výrazně změnšily šance Alvese na přestup do Chelsea. Real Madrid si pořídil několik hráčů včetně Arjena Robbena, tak i na Santiaga Bernabéua to vypadá, že Alves nepřijde.

„Je to obrovská příležitost pro moji kariéru, chci odejít. Nechci propásnout tuhle velkou šanci. Jsem zklamaný, jak se se mnou zachází, tvrdě hraji za Sevillu 4 roky, proto si zasloužím úctu. Měli jsme dohodu, že když přijde slušná nabídka s odpovídající částkou, tak mě pustí. 36 milíónů euro je hodně peněz a klub to odmítnul. Cítím se podveden tahle nabídka byla nejdříve akceptována a potom odmítnuta. Myslel jsem si, že nabídku přijmou v ponděli, ale nestalo se tak,“ řekl Alves pro španělský deník Marca.

I přes Alvesovův hněv, který míří k jedné osobě, se bude snažit odvádět pro Sevillu dobrou práci.

„Nechci vycházet špatně s celým klubem, protože je to věc pouze mezi mnou a prezidentem. Fanoušci rozumí prezidentovi, nikdo z nich nechce přijmout můj přestup. Chtějí nabídku ještě vyšší,“ dokončil Daniel.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.